arama

Zeynep Elçin Kimdir Vikipedi Eşi Yaşı Boyu Kilosu Nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Zeynep Elçin Kimdir

Zeynep Elçin Kimdir Vikipedi Eşi Yaşı Boyu Kilosu Nedir – Ailesi ile alakalı problemler ile gündeme gelen Zeynep Elçin kimdir, vikipedi, eşi, yaşı, boyu ve kilosu nedir? Sorularını cevaplandıracağız.

Zeynep Elçin,  1990 yılında Türkiye ülkesinin Gaziantep şehrinde dünyaya gelmiştir. Burcu ise Kovadır. Oldukça çalışkan bir kişiliğe sahiptir. Gaziantep’te büyüyerek ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır. İlerleyen yıllarda ise üniversite eğitimini oyunculuk üzerine almamıştır. Kendisini geliştirerek, dizi-film oyunculuğu konusunda her zaman bir adım öndedir.

Elçin, ailesi hakkında şu sözleri “Mutaassıp bir ailede büyüdüm. Ailem çok tutucuydu ve oyuncu olmamı istemiyorlardı. 18 yaşından sonra oyunculuk yolculuğuna çıktım. Tecrübesizliğim yüzünden çok sıkıntı yaşadım ama bugün buradayım çok şükür.” söyledi. Bunlara ek olarak da ” Köyde büyüdüm. Babam bizi terk etti. Zorla evlendirilmek üzereyken evden kaçtım ve 18 yaşında Gaziantep’ten İstanbul’a geldim. Bu süreçte pek çok hata yaptım. Çocukluk hayalimdi oyuncu olmak. Üniversitede iktisat üzerine eğitim almayı bırakıp oyuncu olmak için İstanbul’a geldim. Ailemde, İstanbul’a gelip hayat kuran tek kişi benim. Kendimle gurur duyuyorum çünkü bugüne dek kimseye minnet etmedim. ” bu sözleri ile yürekleri dağlamıştır.

zeynep elçin kimdir

zeynep elçin kimdir

Zeynep Elçin Savaşçı Dizisinde Kimdir

Zeynep Elçin, Savaşçı dizisinde Yıldız Bozok adlı oyuncuya can vermektedir. Dizideki karakteriyle ise gerçek yaşantısı arasında dağlar bulunduğu şu sözleri “Kesinlikle yok. Bu durum beni çok fazla zorluyor ama aynı zamanda da geliştiriyor. Bence asıl başarı karakterinden uzak rolleri oynayabilmek.” kullandı.

zeynep elçin savaşçı dizisi

zeynep elçin savaşçı dizisi

Zeynep Elçin Vikipedi Eşi Yaşı Boyu Kilosu

Zeynep Elçin vikipedi ve eşi hakkında henüz bir bilgi bilinmemektedir. Kendisi bekar olarak bilinmektedir. Zeynep Elçin, 27 yaşındadır. Boyu ve kilosuna dair henüz net bir bilgi bilinmemektedir.

zeynep elçin vikipedi eşi yaşı boyu kilosu

zeynep elçin vikipedi eşi yaşı boyu kilosu