arama

Ünlülerin Diyetisyenlerinden Kolay Zayıflama Yöntemleri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Ünlü isimlerin hayranlık uyandıran kilo verme maceralarını ağzınız açık izliyorsanız, herhalde bu zayıflama yöntemleri de ilginizi çekecek. Gupse Özay’ın filmleri için 20 kilo alıp vermeleri konusundaki acı deneyimini yaşamak istemiyorsanız, siz de bu önerilere kulak verin!

Su İçmek Şart!

Kocaman bir bir bira bardağı alın ve her öğünden önce büyük bir bardak su için! Bu sindiriminizi harekete geçiren zayıflama yöntemleri arasında bir numaralı tavsiyedir. Limonlusu limonsuzu farketmez önemli olan o suyun içilmesi! Tabi su içmeniz gerekiyor diğer şekerli içecekler kesinlikle yasak! Su en iyi arkadaşınız, en vazgeçilmez aksesuarınız olmalı bu yüzden yanınızdan eksik etmeyin!

Un  ve Şeker Yeme

Her gün elma ve berrygillerden meyveler tüketebilirsiniz. Ama asla şeker ve un yememelisiniz. Çok tuzlular da en az tatlılar kadar sakıncalı bu yüzden zayıflama yöntemleri kurallarına sıkı sıkı uyulması şart!

Etsiz Gün

Haftada bir gün et ürünü yemeyin. Haftanın her günü zengin protein olan et ürünü diyebilirsiniz ama bir günü mutlaka boş geçirin. Hatta bu gün detoks yaparak sıvı tüketmeyi deneyebilirsiniz. Böylece toksinlerden arınmış bir bedene sahip olursunuz. Zayıflama yöntemleri kültürünüze göre değişiklik gösterse de her kültürde az yemenin anlamı az yemedir.

Kahvaltıyı Sıkı Yapın

Sağlıklı bir gün kocaman bardak suyu içtikten sonra yapacağınız sıkı kahvaltıyla başlar. Bunun için  güzelce uykunuzu aldıktan sonra  sıkı bir kahvaltı yapabilirsiniz. Zayıflama yöntemleri size katı gelmesin! Haftada bir öğün kendinizi şımartabilirsiniz. Yemekleri mutlaka kendiniz pişirmeli ve sebzenizden, etinizden feragat etmemelisiniz. Aksi halde sağlıksız ve tembel biri olabilirsiniz.

Patatesten Uzak Durun

Patates kilo almanıza neden olur kendinizi hantal ve tembel hissetmek istemiyorsanız patates yemeyin. Hiçbir türlüsünü menülerinize almasanız iyi olur. Hiçbir zayıflama yöntemleri patatesten zengin değildir. Fast food ve kızartmanın zayıflama yöntemleri düşmanları olduğunu biliyorsanız zaten tüm türevlerinden kesin olarak uzak durmanız gerekecektir.

Öğle Yemeğinden Sonra Karbonhidrat Yok

Öğle yemeğinden sonra mümkünse yemeyin. Ama yiyecekseniz kesinlikle karbonhidrat yemeyin! Zararlı besinler arasında bulunan karbonhidratlar zaten az da olsa tüm besinlerde var. Bu yüzden saf protein içeren besinleri bu saatten sonra tüketebilirsiniz. Yoğurt ya da kefir bu beslenme sistemi için son derece uygundur. Finali yatağa aç girerek yapın. Çünkü tüm zayıflama yöntemleri gece uyurken etkisini göstermeye başlar ve kilo vermeniz için bu zaman en ideal zamandır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.