arama

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm Full HD – Bölümde Yaşananlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm İzle

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm Full HD – Bölümde Yaşananlar – Türk televizyonlarının yüksek reytingli Ufak Tefek Cinayetler dizisi 7. Bölüm yaşananlarını sizinle paylaşmaktayız.

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölümünde dizi oyuncularından Pelin’in attığı adımlar sonrasında çok fazla merakla beklenmeye başlandı. Ayrıca bir diğer dizi oyuncusu olan Oya ile Serhan’ı bir arada gören Pelin cep telefonuyla ikilinin fotoğraflarını çekmiş ve arkadaşlarına gönderdi. Bu olayların ardından Pelin hakkında yaşanan olaylar ise izleyicilerin bütün hepsini aralıksız bir şekilde ekranlara kilitledi.

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm Yaşananlar

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm yaşananlar, Dizi oyuncularından Oya ve Serhan ikilisini bir arada gören Pelin eline geçen bu büyük fırsatı değerlendirmişti. Diğer yandan Oya’nın ani kararları Serhan’ı çok fazla rahatsız ederken ikili arasında kısa süreli bir sürtüşme meydana geldi.

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Oyuncuları

Oya Toksöz (Gökçe Bahadır)

Dizi oyuncularından Oya Toksöz adlı karakter, Hikayemizin en protagonisti. 1980 yılı doğumlu. Jinekolog meslek sahibi. İyi kalpli ve çok ama çok akıllı bir kadın… Eğitimi ve kültürü iyi bir ailede yetişmiş. Önceki zamanlarda uğradığı bir iftira sonucu, hayatı değişmiş. Bekar. Çocuğu olmadığı için, hayatı boyunca, ciddi, evliliğe giden bir ilişki kurmaktan kaçınmış. Çocuk özlemi içinde. Adalet duygusu çok yüksek. İhtiyacı olanlara yardım eden, kötülerin cezasını bulmasını gönülden isteyen bir insan. Onun adalet mücadelesini izleyeceğiz.

Merve Aksak (Aslıhan Gürbüz)

Dizi Oyuncularından Merve Aksak adlı karakter, Hikayemizin en antagonisti. Dört kadının liseden beri yöneticisi olarak biliniyor. 1980 yılı doğumlu. Güzel, bakımlı, kötü kalpli ve çok zeki bir kadın. Herkesin arkasından iş çeviriyor, herkesi kontrol altında tutmak istiyor. Kendi sosyal çevresi – bir nevi tebaası- içinde oldukça güçlü… Narsistik kişilik bozukluğu var. Kendi varlığını ve menfaatlerini her şeyin üzerinde tutuyor. Hayattaki adaletsizliğin temsilcisi… Fakat izleyeni kendine hayran bırakan zekası sayesinde, gözümüzü alamadığımız bir karakter.

Pelin Tarhan (Bade İşçil)

Dizi Oyuncularından Pelin Tarhan adlı karakter, 1980 yılı doğumlu. Merve’nin çok yakın(kankası) arkadaşı. Oldukça sevimli, çok yumuşak mizaçlı görünen ama çok kötü vicdanlı bir kadın. Merve’den daha bile daha tehlikeli ama çaktırmıyor. Klasik bir ev hanımı. Kocasına çok ama çok düşkün, onu bütün dünyadan kıskanıyor ve elinde tutmak için yapamayacağı hiçbir şey yok.

Arzu Kara (Tülin Özer)

Dizi Oyuncularından Arzu Kara adlı karakter, Aynı yaşta. Dört kadının, dördüncüsü yani son versiyonudur. Anlatılan hikayenin en sürprizli karakteri… Diğerlerine göre çok daha domestik, erken yaşta evlenip çoluk çocuğa karışmış. Aldatılıp, boşanıp, hayata yeniden başlaması hikayesini izleyeceğiz. Güçlendikçe kötüleşecek.

Serhan Aksak (Mert Fırat)

Dizi Oyuncularından Serhan Aksak adlı karakter, Anlatılan hikayenin bir numaralı erkek kahramanı olarak biliniyor. Merve’nin eşi. 38 yaşında. İdeal bir eş, ideal bir baba, karizmatik, vicdanlı, mükemmel erkek, mükemmel insan… Hayattaki “ iyiler”in temsilcisi. Harika çocuk olarak büyümüş, hep başarılı olmuş, burslar almış, Londra’da okumuş. Gustosu olan bir adam. İyi giyimden, iyi yemekten ve iyi şaraptan anlıyor.

Edip Hoca (Selim Bayraktar)

Dizi Oyuncularından Edip Hoca adlı karakter, Kızların lisedeki öğretmeni, Oya’nın en yakın arkadaşı, akıl hocası, ailesi, her şeyi… Aralarında tanımlayamadıkları bir ilişki var. Üstelik kader arkadaşılar da bir yandan… Birlikte iftira uğramışlar, ikisinin hayatı da aynı olaydan ötürü tepetaklak olmuş.

 

Taylan Tarhan (Ferit Aktuğ)

Dizi Oyuncularından Taylan Tarhan adlı karakter, Dizideki diğer kadınlarla aynı yaşta, aynı liseden Taylan… Lisedeyken Oya’nın sevgilisiymiş, şimdi Pelin’in eşi. Dizideki diğer oyunculara ve figüranlara göre çok yakışıklı ve çok yakışıklı olduğunun fazlaca farkında, bütün karakteri bunun üzerine şekillenmiş, dolayısıyla şımarık bir adam.
Mehmet (Yıldıray Şahinler)

Dizi Oyuncularından Mehmet adlı karakter, Arzu’nun eşi olarak rol alıyor. 48 yaşındadır. Oldukça zarif ve hoş adam, zarif, kibar, fit… Arzu’yla, Arzu gençken evlenmiş. Şimdi Arzu’da daha genç bir kızla (Burcu) karısını aldatıyor. Zaaflarının yönettiği, kolaylıkla yanlış yöne sapabilen bir adam… Arzu’yla çekişmeli bir boşanma sürecine girecekler ve Mehmet’ten yer yer nefret edeceğiz. Burcu’nun elinde oyuncak olması, işine gelince çok rahat yalan söyleyebilmesi, Mehmet’i kadınların gözünde “klasik erkek” yapıyor.