arama

Tesettür Kap

Tesettür Kap
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Tesettür Kap, tesettür giyim içerisinde en çok tercih edilen ince kumaştan üretilen bir üründür. Genelde uzunlukları diz altı seviyesinde olup, tuniklerden biraz daha uzun parçalar olarak nitelendirilebilir. Özellikle hafif ve ince olması tesettürlü bayanlar için sıcak yaz günlerinde son derece kullanışlıdır. Özellikle pantolon giyimini tercih edenler için kap kullanımı her zaman ön plandadır.

Tesettür Kap Çeşitleri ve Fiyatları

Tesettür kap seçiminde bedenden büyük alınması yanlış bir seçimdir. Aynı şekilde küçük alınması da yanlış bir seçimdir. Bu durumlarda şıklıktan uzak aksine son derece çirkin bir görüntüye sahip olunur. Oversize diye tabir edilen büyük beden parçaların moda olması bir kenara kap tercihlerinde bu durumun uygulanması hatalara sebebiyettir. Bu sebeple vücut yapısına uygun modeller seçilmelidir.

Tesettür giyim parçaları seçimi yapılırken moda trendleri hakkında bilgi sahibi olmak hatta hatta dünya trendlerini takip etmek gereklidir. Seçilen tek bir parça ile bile nokta atışı yapılabilir önemli olan bu parçanın doğru uygulanmasıdır. Seçilen parçanın kişinin tarzı ile birleşmesi, beraberinde sezonun rengini taşıması, cilt tonuna ve vücut tipine uygunluğu ile şık olmamak mümkün değildir.

Kap İle Bir Pardösü Arasındaki Fark

Kaplar pardösüden daha kısadır, çok daha modelli, çok daha farklı bir çizgiye sahiptir. Elbiseleri andıran süslü modellerdir. Hafif ve ince oluşu da onu farklı bir yerde tutar. Genelde kaplar pantolon ve Jeanlarla fazlasıyla tercih edilir. Genelde renk skalası geniş olmasına rağmen kullanım sıklığı bahar ve yaz ayları olduğundan canlı renkler tercih edilir. Tesettür giyim parçaları denildiğinde internet sitelerindeki çeşitlilik artık bu dünyada alışveriş yapma keyfinin bir tık artmasına sebebiyet vermiş, bilinmeyen detaylar hakkında bilgi sahibi olunma durumuna sahip olunmuştur.

Tesettür Kap Modellerinde Kumaşın Önemi 

Kaplar kuşkusuz mevsime uygun bir şekilde detaylanan dış giyim parçalarından biridir. Dış giyim de şıklık adına önemli bir nokta olduğundan; bu açı dikkate alındığında kumaş dokuları da yardımcı detaylar olarak yerini alacaktır. Kaplarda genelde nubuk, kadife gibi popüler kumaşlar kullanılır böylelikle trend ve şık görünüm sağlanmış olunur. Model olarak tesettür kap bedenden küçük bir şekilde tercih edilmemelidir. Gerek modelleri gerek renkleri açısından açık krem, vizon, pudra pembesi ve sütlü kahve renkleri ön plandadır. Bu noktada kurumsal adresten gerek bilgi alma, gerek uygulama, gerek satın alma açısından her nokta için adım atabilir, moda dünyasında zevkli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.terzidukkani.com.tr/kap-modelleri

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ