arama

Tayfun Karali Kimdir Vikipedi Eşi Yaşı Boyu Kilosu Nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Tayfun Karali Kimdir

Tayfun Karali Kimdir Vikipedi Eşi Yaşı Boyu Kilosu Nedir – Gündeme gelen yeni isim olarak bilinen İBB Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali Kimdir Vikipedi Eşi Yaşı Boyu Kilosu Nedir? Sorularını cevaplandıracağız.

Tayfun Karali, 50 yıl öncesinde 1967 yılında Türkiye ülkesinin Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini doğduğu şehir olan Ankara’da sürdürmüştür. İlerleyen yıllarda üniversiteyi İstanbul’da kazanarak, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne yerleşti. 1987 yılında ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonrasındaki ilk iki yıl içerisinde (1987-1989) yıllarında ise yüksek lisans yapmıştır. Topluluklarının Hukuki Yapısı konusunda yüksek lisans yapan Tayfun Karali, eğitimini bu şekilde tamamlamıştır. 1989 yılından sonra yaklaşık olarak 6 yıl 1995 yılına kadar Avukatlık mesleğini sürdürmüştür.

1995 yılında ise İstanbul Fatih Belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak belediyecilik hayatına başladı. 1995-1999 yılları arasında Fatih Belediyesinde belediyecilik adına birçok başarılı projeye(Zeyrek Evleri, Fener-Balat Rehabilitasyon Projesi, Eğitim Parkları vb.) imza attı.

 

tayfun karali kimdir

tayfun karali kimdir

Tayfun Karali Eşi Yaşı Boyu Kilosu

Tayfun Karali, 2017 yılına göre 1967 doğumlu olduğu için 50 yaşındadır. Eşinin ismi, yaşı, boyu ve kilosu net olarak bilinmemektedir.

tayfun karali vikipedi eşi yaşı boyu kilosu

tayfun karali vikipedi eşi yaşı boyu kilosu