arama

Straplez Elbise Modelleri 2017

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin

Bayanlar için 2017 Straplez Elbise Modelleri olarak ilk önce straplez elbise en çok giyilen ve en çok tercih edilen renklerinden sizlere bahsedelim. Straplez elbise renklerinin koyu renkleri daha uygundur. Çünkü koyu renkte straplez bir elbise bayanların güzelliğini ve vücut güzelliğini daha çok göstermektedir. Aynı zamanda da daha çok şık da göstermektedir. 

Straplez elbise renkleri kırmızı, bordo, mercan rengi, siyah ve gri renklerde olmalı diye düşünüyorum. Straplez elbise seçiminde dantelli işlemeli modelini kesinlikle almamalısınız. Dantel işlemeli ve çok desenli straplez elbiseyi bayanları daha az şık göstermektedir. Ayrıca da bayanların güzelliği ve ten rengi arka plana düşmektedir. Yani çok desenli straplez elbise modelleri ve dantel işlemeli elbiseler çok abartılı modellerdir.

Bunun yerine düz, sade ve fiyonklu modelinde straplezler bayanların üzerinde daha hoş durmaktadır. Straplez elbiselerde bu yıl göğüs bölgesinin küçük taşlar ile işlenmiş modeli de yer almaktadır. Bu modelde straplez elbiseler gerçekten de bayanlara çok hava katmaktadır. Kesinlikle göğüs bölgesinin taşlı olan straplez elbise modelleri tercih etmelisiniz. İster uzun straplez elbise ya da ister kısa straplez elbiseler seçebilirsiniz.

Uzun straplez ve yandan yırtmaçlı modeli ile herkesin başını döndürecek ve herkes sizlerin üzerinden gözlerini alamayacaktır. Fırfır desenli ve pileli straplez elbiseler de 2016 yılının en beğenilen modellerindendir. Balık elbise tarzındaki straplez elbise modeli ile de özel davetlerde giyebileceğiniz modelde bir elbisedir.

Mini straplez elbise tercih edenler mutlaka koyu renkleri seçmelisiniz. Açık renklerde mini straplez elbise seçimi çok yalnız bir seçim olur. Uzun straplez elbisenin sırt dekoltesinin taşlı işlemeli ya da yuvarlak dekolteli modelini mutlaka tercih etmelisiniz diyorum. O kadar hoş ve o kadar hoş ki anlatamam. Özellikle özel davetlerde çok dikkat çekici olacaksınız.

Straplez Elbise Modelleri 2017

2014 Straplez Siyah Abiye Elbise Modelleri 2014 Black Strapless ...

straplez siyah elbise 2017

... straplez taşlı abiye elbise modelleri sizlerle. Vallah özellikle straplez elbise 2017[/caption]

... Mavisi Renkli Taş İşlemeli Tül Uzun Mezuniyet Elbisesi Modelleri

2017 straplez mavi elbise

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Barnypok
  2 sene önce

  straplez elbiselere bayılıorum bence bayanları zarif gösteren yegane elbise straplez elbiseler.

  6
  yorum beğen