arama

Söz 25. Bölüm İzle Full HD – Söz 25. Bölüm Yaşananlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Söz 25. Bölüm İzle

Söz 25. Bölüm İzle Full HD – Söz 25. Bölüm Yaşananlar – Star TV ekranlarının vazgeçilmezi olan Söz 25. Bölüm İzle Full HD – Söz 25. Bölüm Yaşananlar konusunu sizinle paylaşmaktayız.

Söz, 25. Bölümü ile izleyicileri ekran karşısında kilitlemeyi başardı. Star TV ekranlarının en çok reytingini almayı başaran Söz dizisinde yaşanılan olaylar ve çatışmalar oldukça ilgi çekti. Bu duruma yönelik olarak da dizi oyuncularının ne zorlukta bir set yaşadığını gözlerimizle görmüş olduk. İzleyiciler tarafından oldukça fazla beğeni alan Söz dizisi, 25. Bölüm resmi kanalına yüklendiğinde sizler ile buradan paylaşacağız.

Söz 25. bölüm

Söz 25. bölüm

Söz 25. Bölüm Yaşananlar

Söz 25. Bölüm Yaşananlar, dizide bir önceki bölümden kampta yaygın bir hastalık bulunuyordu. Kampın hastalığı git gide arttığı zamanda ise Nazlı, kampa gelerek salgın hastalığın ortasına daldı. Korkusundan herhangi bir yere çıkamayan Nazlı, duruma yönelik kampın içinde kalmaya devam etti. Bir süre sonrasında tellerin arkasından annesiyle konuşan Nazlı ve arkadaşı, yaygın olan hastalığın bulaşıcı olmadığını öğrendiklerinde sorun ortadan kalktı ve annesiyle kavuştular.

Dizi oyuncularından olan Hafız, son zamanlarda yaşadığı kötü travma olan karısını ve çocuğunu kaybetmesiydi. Cenazeden sonra silah arkadaşları başta olmak üzere komutanları tarafından da pek fazla görünmeyen Hafız, son anda ortaya çıkıyor. Yavuz komutan ve silah arkadaşları Agah’ı alabilmeleri için yardıma giden Hafız, yanında Keşanlıyı da götürdü. Büyük elçiliğin önünden sağ salim bir şekilde ayrılan Yavuz komutan ve ekibi, karargaha geri döndü. Fakat bir sorun vardı, büyük elçilik tercümanı önemli bir listeyi çalmıştı.

Yavuz komutana annesi hakkında çeşitli bilgiler verilmesi düşünülürken bir süre daha erteleniyor. Bu durum komutanının canını oldukça çok sıksa da dizinin ilerleyen dakikalarında Yavuz ile bu bilgiyi paylaşacak. Hafız’ın odasına gelip silah arkadaşları tarafından konuşma başlatılıyor. Hafız, benden size hayır gelmez sözlerini tamamlamaya çalıştığı zamanda ise içeriye Yavuz komutan girip, durumu açığa kavuşturuyor.

Hafız’ın karısının ve çocuğunun ölümüne sebep olan Terörist kadını yakalayıp bir hapishaneye tıkıyor. Orada işkence etmek yerine merhamet göstererek, kadının daha çok acı çekmesini sağlıyor. Bir süre sonra Yavuz komutan Hafız’ı arayarak yemeğe gelmesini emrediyor. Bütün silah arkadaşları tarafından karşılanan Hafız, hep beraber bir aile yemeği yiyor. Bu sırada Aşık adlı dizi oyuncusu ise Yeşil Ördek gibi türküsünü seslendirdi.

Büyük elçilikten çalınan önemli liste Efruz Ağa adlı dizi oyuncusunun eline 50.000$ karşılığında geçtikten sonrasında Çolağın bu durumdan haberi olup üst taraflardan 1milyon dolara satılıyor. Teslimatın yapılabilmesi için Efruz Ağa’nın mekanından teslimat gerçekleşecek.

söz 25. bölüm yaşananlar

söz 25. bölüm yaşananlar

Yavuz komutan bu esnada Annesinin katilini ve azmettiricisini öğreniyor. Bu konuyu konuşabilmesi içinde istihbarattan izin alıp, görüşmeye gidiyor. Beklemediği şeyler ile karşılaşıp, hayatının şokunu yaşamaya hazırdır.

Efruz Ağa’nın büyük listesi, tepedekiler tarafından alınamayıp Hafızın komutanlığındaki silah arkadaşları tarafından ele geçirildi. Hafız, operasyon sonrasında komutanını arayarak, işlemin bittiğini haber veriyor. Fakat beklenmedik olaylardan biri olan yengenin yeni hediyesi olan kolyeye ses kaydedici yerleştirip dış mihraklara bilgi aktarımı yapıyor. Bu aktarım sonrası da Hafız’ın komutanlığındaki silah arkadaşları yolda kötü bir barikat ile karşılaşıp, kötü bir çatışma altına giriyorlar.