arama

Söz 24. Bölüm İzle – Bölümde Yaşananlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Söz 24. Bölüm İzle

Söz 24. Bölüm İzle – Bölümde Yaşananlar – Türkiye’de bulunan televizyonların Söz 24. Bölümü yayınlanarak izleyenleri dizi sonunda merakta bıraktı.

Söz dizisi, 24 bölümde yaşananlar konusuna gelecek olursak Yavuz komutanın sınır dışına düzenlediği operasyon oldukça çok dikkat çekiyor. Özel bir toplantı yapan Agah ve Çolağın toplantılarını ve yeni sınırlara yönelik toplantılarını dağıtan Yavuz komutan ve ekibi, ortalığı tamamen karıştırıyor.

Söz dizisi 24. Bölüm izle

Söz dizisi 24. Bölüm Yaşananlar

Söz Dizisi 24. Bölümde yapılan operasyonlar adeta nefes kesecek düzeye geldi. İzleyicileri ekran başından ayırmadan reklamlara kadar izleten dizide, yapılan sınır dışı özel operasyonda tim ile beraber hareket ediyor. Büyük toplantıdan Agah’ı teslim alarak ilerleyen Yavuz komutan ve ekibi, yolda çolağın askerleri ile karşılaşıyor. İkili bir çatışmanın arasında kalan ekip, arabayla aralarından son gaz geçiyorlar. İlerleyen dakikalar da ise ilerledikleri aracın frenleri boşalıyor ve bir ağaca çarparak uydu telefonunu düşürüyorlar.

Çolağın askerleri Yavuz komutan ve ekibini takip etmeyi sürdürürken arabaya rastlıyorlar. Araba içerisinde kapılara bağlanmış 2 farklı el bombası bulunuyor. El bombaları düzeneğini bağlayan Çaylak, askerler tarafından kapılar açılınca koyduğu el bomba patlayarak askerleri biraz olsun atlatıyorlar. Çetin bir yoldan geçen Yavuz komutan ve ekibi, arazide ilerlerken ana yola çıktıkları zamanda bir arabaya hep beraber biniyorlar.

Dizide Türk büyük elçiliğine savunmaları istenirken, arabayla büyük elçiliğe doğru ilerliyorlar. Fakat çolağın bir süprizi onları bekliyor olacak. Agah’ı büyük elçiyle tanıştırıp, elçilik önünde selamlaşıyorlar. İçeri giriş işlemleri başlıyor.

Söz dizisi 3. reklam sırasından sonra Büyük elçilikte kalan Yavuz komutan ve ekibinin bina krokisini isteyerek çeşitli planlar yapmaya başlıyorlar. Fakat komutanlarından gelen bilgiye göre Agah’ın kriptolu bir hat ile sorgulanarak videoya alınması gerekiyor. Güvenlik zaafiyeti yaşanmadan bu konuşma yapılmalı ve Agah’ın bildikleri anlatılması gerekiyor. Büyük elçilikte çalışan takım elbiseli diğer oyuncu ise bütün elçilik bilgilerini dinleyerek ajan olabilme ihtimalini de yüksek ihtimalle koruyor.

Yavuz komutan ve ekibi bu girdaptan nasıl çıkacağını hesaplar iken canlı çıkabilmeleri olanaksız gözükmektedir.

Söz Dizisi Oyuncuları

YAVUZ KARASU (TOLGA SARITAŞ)

Dizideki Görev: Tim Komutanı
Dizideki Rütbe: Kıdemli Üsteğmen

Dizideki Yavuz komutan adlı karakter Tolga Sarıtaş dizideki ekibin komutanıdır. Süper bir asker ve liderdir. Oldukça zekalı ve karizmasıyla tüm timin saygısını kazanmıştır. Bir yanda ülkesi için çarpışırken bir yandan da tutkulu ve zor bir aşka yelken açacaktır.

BAHAR KUTLU (AYBÜKE PUSAT)

Dizideki Bahar adlı karakterHastane zincirleri olan zengin bir ailenin güzel kızıdır. Tüm bu zenginlik ve şaşaaya rağmen mütevazı ve yardımsever bir doktordur. İstanbul’dan ve ailesinden uzaklara gidince kendi içsel yolculuğu da başlar. Gördükleri ve yaşadıkları onu yepyeni bir insan yapacaktır.

EYLEM MERCIER (MERİÇ ARAL)

Dizideki Meriç adlı karakter, Annesi Türk, babası Fransız’dır. Bağımsız bir savaş muhabiri ve fotoğrafçısıdır. Üniversite yıllarında çeşitli eylemlere katılmış ve defalarca gözaltına alınmıştır. Anarşist, muhalif bir internet gazetecisidir. Bölgede tanışacağı Tim elemanına aşık olunca inandığı her şeyi sorgulamaya başlayacaktır.

ERDEM KORKMAZ (NİHAT ALTINKAYA)

Dizideki Görev: Tabur Komutanı

Dizideki Rütbe: Yarbay
Dizideki Nihat adlı karakter, En son ve en kritik kararları vermekle yükümlüdür. Askerlerin hayatı için herkesi karşısına almaya hazırdır. Disiplinlidir, katıdır, kuralcıdır. Bütün bunlarla beraber de çok babacandır. Bütün askerlerin her derdiyle tek tek ilgilenir. Ayrıca civardaki köylülerle ilişkileri de çok iyidir.

ZAFER YAMAN (ATAKAN ARSLAN)

Dizideki Görev: Tim Komutan Yardımcısı
Dizideki Rütbe: Üsteğmen
Dizideki Lakap: Geveze
Dizideki Atakan adlı karakter, Ekibin en öz verili askeridir. Sabah herkesten önce uyanır ve antrenmanına başlar. Tam bir spor delisidir. Kendi halinde, ketum takılmayı sever. Disiplinin esas olduğu bir aileden gelmiştir.

Söz Dizisi 24. Bölüm Fotoğrafları

Söz dizisi 24.bölüm

Söz dizisi 24.bölüm izle

Söz dizisi şarkıları

Söz Dizisi Son Bölüm