arama

Sırtı Açık Gelinlik Modelleri 2016

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

SIRTI AÇIK GELİNLİK MODELLERİ
Sırtı açık gelinlik modelleri bir çok gelin adayının beğenisini alan gelinlik modelleridir. Bu modelleri tercih edecek iseniz, bir çok farklı model seçeneği size sunulacaktır. Çok farklı çizgiler de ve yepyeni tasarımlar da gelinlik modelleri arasından size en fazla hitap eden modeli tercih edebilirsiniz. Sırtı açık gelinlik modelleri arasında en çok beğeni alan modellerden biri, balık kesim gelinlik modelidir. Bu tarz gelinlikler, çok ince çizgilere ve asil bir duruşa sahiptir. Bu en özel gününüzde size kendinizi çok özel hissettirecek bir gelinlik modelidir.

Uzun kuyruklar ile de ayrı bir havaya bürünür ve size daha şık bir görünüm katarlar. Bir çok bayan bu modeli çok şık bulmakta ve en özel günleri için ideal bir seçim olduğunu dile getirmektedir. Sırtı açık gelinlik modelinde fiyonklu sırt detayı da çok fazla beğeni alan bir detaydır. Fiyonk modeli ile çarpıcı ve göz alıcı bir gelinlik modeline kavuşmuş olacaksınız. Bu tür bir gelinlik modeli, özgün tasarımı ve çarpıcı çizgileri ile bütün gözleri üzerine toplayacak bir gelinlik modelidir. Daha çarpıcı çizgileri ve göz alıcı detayları sevenler için, ideal bir gelinlik modeli olacaktır.

Sırtı açık gelinlik modellerin de bu sezonda da çok beğeni alan bir başka model ise, tül detaylı gelinlik modelidir. Kuyruk kısmı uzayan tüllerden oluşan bu model, yaka kısmında ve ön kısmında dantel detayları ile dikkat çeker. Çok şık bir tasarımdır. Balık kesim gelinlik modellerinde kullanılan ince dantel detayı, gelinliğin omuz kısmına ve gelinliğin eteklerine çok şık bir görünüm katar. Sırtı açık gelinlik modellerinde kollar da bu dantel ile süslenmesi ile renklenerek, göz alıcı bir güzelliğe kavuşur. Böyle bir modeli kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.