Trendsokak http://trendsokak.com/Trendsokak

şevval sam vikipedi kimdir nereli boyu yaşı kilosu sevgilisi

şevval sam nereli,sevval sam kimdir,şevval sam boyu yaşı kilosu,şevval sam vikipedi

Şevval Sam denilince akla ilk olarak Bodrum gelir. Yıllarca güzel sesi ve fiziği ile ekranlarda zaman zaman dizilerde boy gösteren Şevval Sam bir Bodrum aşığıdır. Bodrum denilince ilk akla gelen isim olması da televizyonlarda yıllarca Bodrum dizileri yapmış olmasından kaynaklanır. Süper Baba dizisiyle başlayan oyuncu, Gülbeyaz ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde de oynamıştır. Son dizisi olan Bodrum Masalı da izleyicilerini her Perşembe ekrana kilitlemeye daha en baştan başlamıştır. 

şevval sam vikipedi kimdir nereli

Peki, Şevval Sam kimdir? Ünlü şarkıcı Leman Sam’ın kendi kadar güzel, kendi kadar zeki ve başarılı şarkıcı aynı zamanda da oyuncu olan kızıdır. Çoğu ünlü çocukları gibi ailelerinin gölgesinde kalmamış aksine Leman Sam’ın kızı sıfatıyla değil de başlı başına Şevval Sam adıyla kısa sürede üne kavuşmuştur. Şevval Sam nereli? Diye soracak olan hayranlarına İstanbul doğumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Fakat herkes onun yapmış olduğu dizilerden ötürü Bodrumlu olduğunu düşünebilir. Çoğu röportajında da kendinin Bodrumlu olduğunu belirtir. Oranın maviliğine ve yeşiline âşık sanatçı Şevval Sam boyu yaşı kilosu da hayranlarının en merak ettiği konudur. Şevval Sam’ın boyu, 1.65; yaşı 43’tür. Güzel fiziğini uzun süredir koruyan ünlü sanatçının kilosu 55’tir.


Şevval Sam Resimleri

sevval sam nereli
sevval sam nereli
şevval sam kimdir sevgilisi | trendsokak.com
şevval sam kimdir sevgilisi
sevval sam kimdir nereli sevgilisi kimdir resimleri | trendsokak.com
sevval sam kimdir

Bir önceki yazımız olan damla sönmez vikipedi kimdir nereli boyu yaşı kilosu sevgilisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

TrendSokak Arananlar:

şevval sam boyu,şevval sam vikipedi,şevval sam yaşı,Şevval sam yaş,kerimcan durmaz yaşı boyu,şiirle ilgili sözler,şevval sam boyu ve kilosu,şevval samın çocuklari,şevval sam boy kilo,Şevaal sam yaşı

Bu yazımıza da bakabilirsiniz.

ekin mert daymaz kilosu

Ekin Mert Daymaz Kimdir Sevgilisi Kim Boyu Yaşı Kilosu

Çilek Kokusu isimli dizi ile asıl çıkışını yapan Ekin Mert DAYMAZ, oldukça geniş bir hayran ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.