arama

Sektörel Tanıtımlar için Etkili Yöntem

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Birçok firma fuarlarda yeni bir vizyon, yeni bir umut için katılım sağlamaktadır. Fuar organizasyonu başlı başına önemli bir konudur.Bu yüzden firmalar fuar öncesinden 3-4 ay öncesine kadar hazırlık yapmaktadırlar.  Öncelikle stand tasarımı başlı başına önemli bir konudur. Stand tasarımı yanısıra broşür baskıları,kataloglar olmazsa olmazlar arasında sayılır. Finans bölümü bütçe ayarlaması yaparken bunlara hep dikkat etmektedir. Bunların yanısıra ekipman kiralama, zemin ve reklam tasarımları da oldukça önemlidir. Vizyon açısından bir diğer faktör ise hostes ve model ayarlamasıdır. Kaliteli fuar hostesi size fark yaratacaktır.

Türkiye Ekonomi Bakanlığı tarafından verilen fuar desteği oldukça önemlidir. Bu destek sayesinde birçok firma maddi yükünü hafifletmektedir.. Buna göre fuarlar tek tek ayrılarak her bir fuar için metrekare başına teşvik açıklanacak. Katılımın ispatlanması ödemeyi almak için yeterli olacak. Bu yüzden teşvikleri takip etmeli ve en etkin bir şekilde faydalanmalıdır.

Fuar Sektöründe etkili bir isim olan Carmen Ajans ilkeli ve kurumsal yapısını devam ettirmektedir. Türk firmalar da ajansımızla fark yaratan hizmetlere imza atmaktadırlar. Fuar boyunca en büyük destekleri tarafımızdan almaktadırlar. Sizde hostes ve model temini için bizi aramak istiyorsanız gelin görüşelim.

Peki Kosgeb’ten nasıl fuar desteği alabilirim diye merak ediyorsanız;

  • Öncelikle KOSGEB veri tabanına kayıtlı olmalı ve beyanname bilgilerinin güncel olması gerekmektedir.
  • Destek alabilmek için  destek programına başvuru işleminin yapış olması ve işlemin onaylanmış olması gerekmektedir.
  • Bir başka başvuru işlemi ise fuar desteğine başvuru yapmış olmalı ve bunun da onaylanmış olması gerekmektedir. Bu 3 kriteri sağlıyorsanız sorun yok demektir.

Ajans olarak Müşterilerimizle “Projelerde Çözüm Ortaklığı” anlayışı ile ilişkiler kurarak beklentilerini anlamak ve proje ortaklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürün ve hizmet sunmak temel amacımızdır. Bu misyonumuzu gerçekleştirmek için her gün çizgimizi daha yükseğe çıkartmaktayız. Siz de gelin birlikte bunu aşalım, firmanızı zirveye çıkartalım.

Yurtiçi Fuarına katılan tüm firmalar kosgeb destek alabiliyor mu?
Tabiyki Hayır. Bir önceki yılın toplam fuar alanının %40’ı oranında bir fuar alanı desteklenmektedir. Bu sebeple ilk başvuran işletmelerin destek alma şansı daha yüksek olmaktaydı. Detaylı sorular için uzman danışmanımıza başvurabilirsiniz.

Yurtiçi Fuar Desteği başvuru yapmadan organizatörden yer kiralamam gerekli mi?
Evet, Öncelikle organizatörden yer kiralamanız ve sözleşme yapmanız gerekmektedir. Carmen Ajans tan 5 iş günü öncesine kadar Başvuru Formunu doldurmuş ve müdürlüğümüze teslim etmiş olmalısınız. Böylece bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Siz de bu süreçte fark yaratan bir çözüm istiyorsanız işi tecrübeli bir ajansa bırakın, gerisini düşünmeyin. Fark yaratan çözümler ve tecrübeli hostes kadrosuyla hizmetinizdeyiz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.