arama

Segwit2x Bitcoin Hard Fork Sistemi Nedir Detayları Nelerdir

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin

Segwit2x Bitcoin Hard Fork

Segwit2x Bitcoin Hard Fork Sistemi Nedir Detayları Nelerdir – Bitcoin piyasasını hareketlendirecek segwit2x bitcoin hard fork sistemi ne zaman gelecek? Sorusunun cevabını vermekteyiz.

SegWit2X, bitcoin ağındaki blok büyüklüklerini artırmak ve giderek artan işlem talebini daha hızlı şekilde yerine getirmeyi ve az gelirden şikayetçi olan madencilere daha fazla kazandırabilmeyi hedefleyen sistemdir. SegWit güncellemesini destekleyecek şekilde cüzdan güncellemeleri yapılacak. SegWit2X için, gerçekleşmemiş bir güncellemenin devamı niteliğinde bir güncelleme olacaktır.

Hard fork bir çatallaşma da yeni kurallara göre oluşturulmuş bir blok eski yazılım tarafından kabul geçerli kabul edilmez. Bu durumda ağdaki bütün yazılımların güncellenmesi beklenir.

SegWit2x Bitcoin Hard Fork Madenciliği

SegWit2x Bitcoin hard fork madenciliği güncellemesinin madenciliği büyük şirketlerin tekeline bırakacağı ve merkezi bir şekilde toplanacağı düşünülüyor. Bu nedenle bu güncellemenin Bitcoin’i gasp etmeye yönelik bir güncelleme olduğu öne sürülmektedir.

SegWit2x, Bitcoin madenciliğini tekel haline getirebilir. Bu nedenle yeni madenciler yerine kendi sistemlerini kurmuş kişi veya kurumların devam etmesi anlamına gelmektedir.

Segwit2x Bitcoin Hard Fork Sistemi Detayları

SegWit2X’in iptali ile birlikte altcoin dünyasında ciddi bir yükseliş meydana geldi. SegWit2X’in gerçekleşmesi sonrası bitcoin sayıları kadar ödül yeni kripto para kazanmayı bekleyenler tekrar altcoin’lere geçmeye başladı da diyebiliriz.

Segwit2x Ne zaman olacak nerden takip edebilirim ?

http://klokmork.com/projects/live-segwit2x-countdown-timer-with-block-data.html

 • ETHlig
  5 gün önce

  2017年1жњ€26ж—Ґ – from bitcoin to kimoji, theres a whole new economy of intangible goods ready for your business to sell. ж™®йЂљ An online virtual stock market trading simulator game to
  [url=https://bitcoinfr.biz/5-facons-d-utiliser-un-revo-handheld-solutions/]eternium forum[/url]

  0
  yorum beğen