arama

Savaşçı 23. Bölüm İzle – Bölümde Yaşananlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Savaşçı 23. Bölüm İzle

Savaşçı 23. Bölüm İzle – Bölümde Yaşananlar – Türkiye’de bulunan televizyonların Savaşçı dizisi 23.bölümü yayınlanarak izleyenleri dizi sonunda merakta bıraktı.

Savaşçı 23. Bölüm 

Savaşçı dizisinin yapımcısı Limon Film- Hayri Aslan tarafından Türkiye televizyonlarında en çok izlenen kanallardan biri olan Fox Tv aracılığıyla izleyicisi karşısına çıkarılacak Savaşçı dizisinde Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu bölgesinde yaşanan terör olayları konu alınıyor. Terör ile mücadele eden daha güçlü bir özel timin yaşadıkları Savaşçı dizisinde anlatılıyor.

Savaşçı Dizisi senaristi Süleyman Çobanoğlu daha önce Kızıl Elma ve Sakarya Fırat gibi dizilerin de senaristliğini üstlendiği biliniyor. Dizide, Ergenekon ve türü davalarda içeri atılmış askerler içeriden çıkarılır ve görevlerine geri dönerler. Aktif olarak göreve döndükten sonra sınır ötesi harekatlara katılırlar, PKK ile çatışmalara girerler akış bu şekilde devam etmektedir.

Savaşçı Dizi Oyuncuları

Yayınlanan dizinin oyuncuları arasında Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı Savaşçı dizisine, Ayhan Eroğlu da katıldı. Bilinen en ünlü oyuncu ise Ayhan Eroğlu bundan böyle Savaşçı’da Mihri rolüne hayat verecek.

Savaşçı Dizi Oyuncuları Resimleri

Savaşçı Dizisi Aslı

Savaşçı Dizisi Başçavuş Bayram

Savaşçı Dizisi Kaan Bozok

Savaşçı Dizisi Kopuz Komutan

Savaşçı Dizisi Teğmen Murat

Savaşçı Dizisi Üstçavuş Emre

Savaşçı Dizisi Üsteğmen Serdar