arama

Rutheneum Coin Nedir – Rutheneum Coin Nasıl Alınır – Ücretsiz Rutheneum

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Rutheneum Coin Nedir

Rutheneum Coin Nedir – Rutheneum Coin Nasıl Alınır – Ücretsiz Rutheneum – Ocak 2018 itibariyle işlem görecek olan rutheneum coin nedir, rutheneum coin nasıl alınır, ücretsiz rutheneum coin nasıl alınır? Sorularının yanıtını vermekteyiz.

Rutheneum, resmi olarak Cloudflare tarafından korunmaktadır. Piyasalara Ocak 2018 tarihinden itibaren girmeyi planlayan rutheneum, orijinal İnternet sayfasına üye olan herkese 50 adet ücretsiz rutheneum coin veriyor. İnternet sayfasından yaptığı resmi açıklamanın Türkçeleştirilmiş hali ise şöyle;

“Sevgili üyeler,
Rutheneum Crypto Topluluğu’na hoş geldiniz, bize katıldığınıza sevindik.

Rutheneum Coin (RTH), gelecekte dünyanın dört bir yanındaki çok sayıda kullanıcıyla gelecek nesil, yeni nesil olmasını vaat etmek üzere 2017’de oluşturulmuş kriptografiye dayanan dijital yeni kriptokrasitedir.

Üye kayıt sayısının 51566’ya ulaştığını bildirmekten heyecan duyuyoruz, ki bu gün sayısı RTH olarak inanılmaz ve günümüzde RTH’nin tüm ülkeler olduğu ulusların sayısıdır.

1 Aralık 2017’deki ilk ICO’nun başarılı bir şekilde tamamlanmasını takiben, 8 Aralık 2017 Sonrası Kayıt Bonusu sonrasında sadece 50 jeton ücretsiz verildi! RTH cüzdan Sayfa çalışıyor Lütfen cüzdan adresinizi ve Sosyal Ödüllerinizi% 5 RTH para oluşturun.

Mutlu Yıllar ve Yeni Yıl için en iyi dileklerimizle!

22 Aralık 2017’den 28 Aralık 2017’ye kadar alımlarda %30’u ücretsizdir.

İçtenlikle,
Rutheneum Topluluğu,
Rutheneum.com”

Rutheneum Coin Nasıl Alınır

Ocak’tan itibaren piyasalarda yerini alacak olan rutheneum coin nasıl alınır konusuna açıklık getirerek, paranızı dış sorunlu kaynaklara yatırmanızı tavsiye etmiyoruz. Resmi İnternet sayfası olan: https://www.rutheneum.com/ adresinden Üye olarak, alışveriş yapmanızı öneriyoruz. Üyelik için sizden istenilenleri ve 2FA doğrulamanızı yapmanızı öneriyoruz.

Üyelik için kayıt linki: https://www.rutheneum.com/register

İşlemlerinizi tamamladıktan sonra BUY kısmına gelerek rutheneum coin nasıl alınır adımı tamamlayabilirsiniz.

Ücretsiz Rutheneum

Resmi İnternet sayfasından üye olarak ücretsiz rutheneum coin kazanabilirsiniz. Üyelik işlemleri için kayıt linki yukarı kısımda bulunan adresten ulaşmanız gerekiyor. Üyelik için sizden istenilenleri tamamlandıktan sonra hesabınıza ücretsiz rutheneum coin tanımlandığını göreceksiniz.