arama

Ripple Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla Ripple Nasıl Alınır

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Ripple Nasıl Alınır

Ripple Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla Ripple Nasıl Alınır – Altcoin olarak bilinen Ripple güvenilir olarak nasıl alınır? Kredi Kartıyla Ripple Nasıl Alınır? bütün sorunlarınızın cevabını burada bulacaksınız.

Ripple, coin hayatına ilk olarak 2014 yılında borsalara girmiştir. Ripple üç haneli olarak XRP olarak da anılmaktadır. Ripple coin borsasına 0,004 dolar ile giriş yaptı. 17 Mayıs 2017 tarihinde rekor kırarak 0.41 dolar’a yükseldi. Ardından Ripple inişli çıkışlı fiyat grafiğinde yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Peki bu Ripple güvenilir olarak nasıl alınır? Bu sorumuzun cevabını sizler ile maddeler ile paylaşacağız.

1- Bitturk Ripple Nasıl Alınır

Ripple almak için, ilk olarak bitturk.com sitesine üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz olmakla birlikte kişisel bilgilerinizin de korunduğunu sizlere söylememiz gerekiyor.

Hesabınızı oluşturduktan sonrasında onay işlemlerinizi ve 2 adımlı doğrulamanızı aktif ettikten sonrasında Market kısmından Ripple sekmesine geçiş yapmalısınız. Açılan ekran üzerinden, kaç adet Ripple alacağınızın seçimini yaptıktan sonra gerekli ödemeyi Bitturk hesaplarına iletmelisiniz.

bitturk ripple almak

bitturk ripple almak

2- Koineks Ripple Nasıl Alınır

Ripple almak için, ilk olarak koineks üyeliğiniz olması gerekiyor. Eğer üye değilseniz koineks’e üyelik tamamen ücretsiz olmakla beraber, bir borsa ağı olduğu için kişisel bilgileriniz SSL sertifikası ile korunuyor.

Koineks’e üyeliğinizin ardından çeşitli doğrulama tipleri bulunuyor. Bu doğrulamaları yapmanız zorunlu olduğu için sizin güvenliğiniz sağlanıyor. Hesabınıza tanımlayacağınız coinlerden olan Ripple, sizi ilerleyen zamanlarda kar ettirebilmesi için Koineks Market borsasına giriş yapmalısınız. Market’e giriş yaptıktan sonra gönül rahatlığı ile Ripplenizi satın alabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ripple Nasıl Alınır

Ripple kredi kartıyla nasıl alınır sorusunun cevabını sizlere sunmaktayız. Kredi kartıyla ripple alma konusunda İnternet üzerinde yığınla bilgi bulunur iken hangisi güvenilir olduğunun kararını verememekteyiz. İnternet sitelerinin güvenilirliğini anlamak için ise ilk olarak yeşil çubuk denilen SSL sertifikası olup, olmadığını kontrol etmelisiniz. Kontrol işleminden sonra alımlarınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ripple Satan Siteler

1- CoinMarketCup: Başta bitcoin olmak üzere kredi kartıyla ripple satın alma konusunda oldukça güvenilir bir İnternet sitesidir. Dünya üzerinde borsada işlem yapan yatırımcıların ve diğer kişilerin uğrak yeri olduğu için güvenilirliğini korumaktadır.

2- Bitfinex: Kredi kartı ile ripple coin satın alma sitesi bitfinex, diğer coinler hakkında da işlemlerini hızlı bir şekilde yaptırmaktadır. Cüzdanlarınıza hızlı transferiyle ünlü bitfinex, ripple coin satın alımında ise sizlere kredi kartı konusunda kolaylık sağlayarak alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

3- OKEx: Son zamanlarda borsaya yeni gelen güvenilir siteler arasında yer alan OKEx, ödeme işlemlerine kredi kartı ile ripple almak sorununa çözüm getirmiştir. Böylece OKEx kullanıcıları İnternet sayfası üzerinden kendilerine ait kredi kartı bilgilerini girerek SSL korumasıyla beraber 256 bit şifre korumasını da kullanarak alışverişlerini kolayca yapabilirler.

Alt coinler hakkında bir önceki yazımız olan IOTA Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla IOTA Nasıl Alınır yazısını okumanızı tavsiye ediyoruz.