arama

Osman gökçek vikipedi kimdir nereli boyu yaşı kilosu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Osman Gökçek kimdir Osman Gökçek 12 Ekim 1983 yılında Ankara’da doğdu. Melih Gökçek’in oğludur. İyi bir eğitim hayatının sonrasında atıldığı hayat yolunda başarılı bir çizgi izlemiştir. Çankaya belediye başkanlığına adaylığı ile bilinen Osman Gökçek siyaset alanında kendini göstermeye başlamıştır. Osman Gökçek nereli sorusunun cevabı da başarılı genç siyasetçi Ankaralıdır. 

Osman Gökçek boyu yaşı 1983 tarihinde doğan Osman Gökçek 33 yaşındadır. Osman Gökçek kilosu ise normal bir kiloya sahip olan iş adamı aynı zamanda genç siyasetçi Akp milletvekili aday adayı olarak da kendini siyaset ortamında hissettiriyor. Kanal 6 televizyonunda Var mı gençlik gibisi isimli programında yapımcılığını yaptı. 2010 yılından beri beyaz TV genel yayın koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Babası Melih Gökçek gibi siyaset ortamında hızlı bir yükseliş gösteren Osman Gökçek yaptığı başarılı işlerle ve girişimlerle şimdiden kendine bir başarı grafiği oluşturmayı başarmış ve bu konuda oldukça kararlı olduğunu çevresindeki insanlara kanıtlamış genç siyasetçilerden biridir. Bu konudaki kararlı ve başarılı adımlarını da hızla devam ettirecek gibi görünüyor.

Osman Gökçek Resimleri

Osman Gökçek

osman gökçek kimdir

Osman Gökçek: Vurulmadım - Haberler.com

osman gökçek boyu yaşı kilosu

Osman Gökçek tek parti dönemi gerçeklerini açıkladı

osman gökçek vikipedi

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.