arama

Nişan Tepsisi Modelleri Dikkatleri Çekecek

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Mutluluğa atılan ilk adım söz ve nişan anlarıdır. Bu anların en özel olması ve her şeyin mükemmel olması istenir. Gelin adayları günün güzelliğini ve heyecanını en iyi şekilde yansıtırlarken gerek dekorasyonlar gerekse de bu günler için özel olarak tasarlanan nişan tepsisi tasarımları dikkatleri çekmektedir.

Nişan tepsisi, tasarımı kibar ve hoş görünen bir zariflikte olmalıdır. Çeşitli nişan tepsisi tasarımları bulunuyor. Renkli çiçeklerle bir kompozisyon oluşturularak tepsiler hazır hale getiriliyor. Yuvarlak veya dikdörtgen şeklinde olan tepsiler her zevke uygun olarak satışa sunulmakta. Tepsilerin içerisinde kalpli yüzük kutuları yer alıyor ve aynı zamanda makaslar da tepsiye uygun olarak süslenmiş oluyor. Tepsilerin aynalı olarak tasarlanması da şık görünmesini sağlıyor. İncili ve altın çerçeveli modelleri ve çeşitli çiçek seçenekleri ile alıcıya sunuluyor.

En Sevilen Nişan Tepsileri

Aradığınız tarzda nişan tepsisi modellerine https://www.bastaci.com.tr/soz-nisan-tepsisi/ sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gösterişi seviyorsanız doğru yerdesiniz. Bu nişan tepsileri tam sizin zevkinize uygun nitelikte tasarlanmıştır. Bu siteye girerek nişan tepsilerinden ister altın çerçeveli inci çerçeveli tepsileri alabilirsiniz. İsterseniz de sevdiğiniz renklerdeki çiçeklerin bulunduğu tepsiyi de seçme imkanınız var.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.