Trendsokak http://trendsokak.com/Trendsokak

Ne Giysem Yakışır Emine AYDIN kimdir nereli boyu yaşı kilosu

Emine Aydın ne giysem yakışır programının güzel yarışmacılarından biridir. 28 yaşında olan ve Mersinde doğan güzel yarışmacı programa da İstanbul’dan katılmıştır. Dönem yarışmacıları içerisindeki en deneyimli yarışmacıdır. 

Emine Aydın Kimdir Vikipedi boyu yaşı kilosu

Emine Aydın 1988 yılında Mersinde doğdu ancak İstanbul’da yaşıyor ve öğrenci olarak hayatını devam ettiriyor. Sarışın olan güzel 1,74 boyunda ve 38 beden fiziğiyle herkesin dikkatini çekiyor. Yarışmada oldukça iddialı olacağını vurgulayan Emine Aydın herkesin ilgisini çekmeye aday olacağa benziyor.


Emine Aydın kimdir nereli sorularının yanıtlarını arayan izleyiciler için Emine Aydın Mersinlidir ve öğrencidir. Aynı zamanda yatırım uzmanı olan Emine Aydın hem güzelliği hem de zekâsıyla insanların ilgisini üzerine çekecek gibi duruyor.

Bir önceki yazımız olan Ne Giysem Yakışır Öykü Sheykhi kimdir nereli boyu yaşı kilosu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

TrendSokak Arananlar:

emine aydın ne giysem yakışır kimdir

Bu yazımıza da bakabilirsiniz.

Ne Giysem Yakışır Büşra Taylan kimdir nereli boyu yaşı kilosu

Büşra Talayhan 1998 yılında Aydın’ da doğmuştur. 18 yaşındadır. Fakat yarışmaya İstanbul’dan katılmaktadır. Çünkü İstanbul ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.