arama

Mustafa Mayadağ Kimdir Vikipedi Yaşı Ölüm Nedeni Nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Mustafa Mayadağ Kimdir

Mustafa Mayadağ Kimdir Vikipedi Yaşı Ölüm Nedeni Nedir – Yönettiği filmler ile bilinen Mustafa Mayadağ kimdir, ölüm nedeni nedir, yaşı kaçtır? Sorularının yanıtını vermekteyiz.

Mustafa Mayadağ kimdir, 14 Ocak 1958 tarihinde Türkiye ülkesinin İzmir şehrinin Urla ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamlamıştır. Lise öğrenimini ise İzmir Çınarlı Teknik Lisesinde tamamlamıştır. İlerleyen yıllarda ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü kazanmıştır. Eğitim hayatını bu şekilde tamamlamıştır.

Projelerini devam ettirmek için Mustafa Karadağ aynı okul mezunu dört arkadaşıyla video prodüksiyon şirketi kurdu. Sonraki yıllarda ise Yeşilçam, TRT 2, Pınar Film, star TV ve Raks müzikte çeşitli görevlerde yer aldı.

mustafa mayadağ kimdir

mustafa mayadağ kimdir

Mustafa Mayadağ klipleri

1996 – Sevdalıyım Hemşerim – Mahsun Kırmızıgül

2000 – Asrın hatası – Serdar Ortaç olarak bilinmektedir.

Son zamanlarda ise Türkiye Video Müzik Ödülleri Yılın klibi ödülünün sahibi olmuştur.

Mustafa Mayadağ Yaşı Ölüm Nedeni

Mustafa Mayadağ, 59 yaşındadır. Mustafa Mayadağ ölüm nedenine yönelik resmi bir açıklama yapılmaz iken ailesi tarafından şu sözler “”Eşimi bu sabah 9.30’da kaybettik. Ne yapacağımı bilemiyorum. Çocuklarım yurt dışında, akşam burada olacaklar. Cenaze detaylarını o zaman netleştireceğiz” söylenmiştir.