arama

mobile strike hile

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
Mobile strike hilesi yapmak,mobile strike hileli oyna

Android uyumlu telefonların yeni gözde oyunu olan mobile strike, eğlenceli bir savaş oyunudur. 

Oyunda, kendi askeri üssünü kurabilir ve diğer üslere karşı savaşlar düzenleyebilirsiniz. Rakip üslerin ordularına saldırarak, üslerde bulunan ganimetleri kazanarak, kendine ait binalar inşa edebilir ve var olan binalarını geliştirebilirsin. Fakat kendi üssünü kurduğun zaman, sen de karşı üslerden gelen saldırılara da maruz kalabilirsin. Bu saldırılara maruz kalmamak için, çeşitli silahlar edinmen ve etkili bir savunma kalkanı inşa etmen gerekecektir.

Gelişmiş savaş oyunlarının aksine, hem eğlenceli, hem aksiyonlu, internet ortamında ve sanki gerçek hayatta bir askeri üs kurmuş gibi 3 boyutlu olan bu oyun, ilk yüklemeler ile birlikte 5 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda. Birçok askeri üslerin bulunduğu, eğlenceli isimler ile anılan askeri üslere, aynı zamanda arkadaşlarınızı da oluşturduğunuz askeri üslerinize davet edebilir ve ordunuzu büyütüp daha güçlü bir ittifak devletine sahip olabilirsiniz.

mobile strike hile

Son haberlere ve merak edilenlere göre oyunun hilesi. Mobil strike hileli oyna imkânı var mı? Ya da, mobil strike hilesi yapmak mümkün mü gibi sorular ile sıkça karşılaşıyoruz. Ancak, diğer oyunlar da hileler olsa da, mobil strike yeni çıkan savaş oyununda henüz oyun hilesi yok.

İleriye doğru hile bulunabilir mi ya da geliştirilebilir mi bilinmez. Hile bulunana kadar, kendi mücadeleniz ile oyunu oynamaya ve kendi askeri üslerinizi inşa etmeye devam ediyoruz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.