arama

Meryem Son Bölüm HD İzle – Meryem 20. Bölüm Fragmanı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Meryem Son Bölüm HD İzle

Meryem Son Bölüm HD İzle – Meryem 20. Bölüm Fragmanı – Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisi son bölüm ve 20. bölüm fragmanını sizler ile paylaşmaktayız.

Meryem dizisi, son zamanlarda Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden bir tanesi haline gelmiştir. Dizide yaşananlar, Türkiye vatandaşları tarafından oldukça fazla izlenmektedir. Reyting konusunda Kanal D dizileri arasında ilk sıralara yerleşmektedir.

Meryem Son Bölümde Yaşananlar

Meryem dizisi son bölümde yaşananlar, Meryem 19. Bölümde Savaş, Oktay’ı öldürecek mi? soruları akıllarda çok büyük bir merak bıraktı. Ayrıca Savaş intikam için Oktay’ın peşine düşerek ortalığı tamamen karıştırmaya devam ediyor. Dizi oyuncularından Oktay yolun sonuna gelmiştir. Diğer bir dizi oyuncusu olan Savaş’ın öfkesi, ona karşı çok fazla artmaktadır.

Meryem sırrının yükünden tamamen kurtulmaya karar vermiştir. Savaş, aylardır peşinde koştuğu sırrın aslında Meryem ile aralarına örülecek duvar olduğundan tamamen habersizdir. Meryem ise sırrı ortaya çıktığında Savaş’ın onu affetmeyeceğini bildiği için Oktay’ı adalete teslim etmeye kararlıdır; ancak Savaş’ın katil olmasını da Oktay’ın ölmesini de istemez. Meryem, bu konuda tamamen iyi niyetli bir şekilde davranmaktadır.

Meryem 20. Bölüm Fragmanı

Meryem 19. Bölüm Fotoğrafları

Meryem Dizisi 20. Bölüm Fragman

Meryem Dizisi Son Bölüm

Meryem Dizisi Son Bölüm Yaşananlar