arama

Maliye İncelemesine Takılmadan Bitcoin Bozdurma Yöntemleri

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin

Maliye İncelemesine Takılmadan Bitcoin Bozdurma Yöntemleri

Son zamanlarda Türkiye’de maliye incelemesi olmadan bitcoin bozdurma yöntemleri hakkında sizlere çeşitli yöntemler sunarak kolay yoldan bitcoin bozdurma işleminizi gerçekleştireceğiz.

Bitcoin, son zamanlarda 14.000 dolar seviyesine düşse de, yatırımcılarını her zaman %100 kar ile bırakmıştır. Türkiye’de bitcoin bozdurmak vergi işleminden dolayı biraz sakıncalıdır. Eğer vergiye yönelik %18 gibi bir tutar ile karşılaşmaktasınız. Bu parayı ödemek istemiyorsanız eğer estonya vatandaşlığı ile bitcoin bozdurma yöntemini kullanmanız gerekiyor.

Estonya Vatandaşlığı ile Bitcoin Bozdurma

İnternet üzerinden estonya vatandaşlığı ile bitcoin bozdurma işleminizi çok rahat gerçekleştirebiliyorsunuz. Başvuru yapabilmeniz için önce İnternet’e bağlı bir bilgisayar başında olmanız ve 100 € paranız olması gerekiyor. Çünkü başvuru yapılabilmesi için Estonya sizden 100 € gibi bir ücret talep ediyor.

Başvuru Linki: https://apply.e-estonia.com/

Estonya Vatandaşlığı Faydaları: Online şirket kurabilme, Çok düşük kurulum maliyetleri, Uzaktan şirket yönetebilme olanağı, Sıfıra yakın bürokrasi, Sadece gelir vergisi, Avrupa Birliği şartlarında yasal bir şirket kurabilirsiniz.

Başvurunuzu 100 € karşılığında bu yukarıdaki başvuru linki üzerinden yapabilirsiniz. Başvuruda sizden yapacağınız işle ilgili kısa bir metin yazmanız ve temel bilgileriniz ve fotoğrafınız isteniyor. Başvurunuz onaylandıktan sonra kartınızı Ankara’da ki Estonya Büyük elçiliğinden almanız gerekiyor. Ankara’da parmak izleriniz alındıktan sonra E-Residency kartınızı teslim alabiliyorsunuz. Başvurudan sonra 6–7 hafta içerisinde kart Ankara’ya gelmiş oluyor.

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonrasında LHV, Swedbank, ve SEB bankalarından biri ile çalışarak, hesap açtırabilirsiniz. Estonya vatandaşlığı ile bitcoin bozdurma yöntemi olarak buradaki banka hesaplarını kullanabilirsiniz.

estonya vatandaşlığı ile bitcoin bozdurma

estonya vatandaşlığı ile bitcoin bozdurma

Güncel Bitcoin Bozdurma Yöntemleri

Günümüzde en çok uğraşılan coin olarak bilinen bitcoin, bozdurma yöntemleri olarak bir den fazla İnternet sayfası bulunmaktadır. Uygun kur belirlendikten sonrasında genel komisyon oranına göre bitcoin cüzdanındaki parayı bozdurmak işleminizi rahatça halledebilirsiniz. İlk olarak bitcoin cüzdanınızın hangi coin sayfasında barındığını bilmek zorundasınız. Cüzdanınızın işlem kapasitesine göre doğrulama işlemlerini(2FA ve Kimlik Onayı) halletmiş olmanız gerekiyor.

1- Paribu ile Bitcoin Bozdurma Yöntemi

Paribu, kullanıcılarına her zaman değer veren bir İnternet sayfasıdır. Güvenilirliği konusunda SSL sertifikası bulunmakla beraber, şirket olduklarını gösteren çeşitli Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları bulunmaktadır. Üyelik işlemlerinizde size ait gerçek bilgiler ile üye olduktan sonra banka hesabınızı tanıtmanız gerekiyor. Paribu ile bitcoin bozdurma işlemini yapabilmek içinde Hesabınıza gelerek, oradan size ait olan bitcoin için para çekme transferinde bulunmanız gerekiyor. Bu işlemlerin ardından banka hesabınıza uygun komisyon alınarak, para yatırma işlemi gerçekleşiyor.

2- Koineks ile Bitcoin Bozdurma Yöntemi

Koineks, Türk asıllı bir firma olarak bilinmekte ve çeşitli komisyon oranlarına göre bitcoin bozdurma yöntemi işleminizi halledebilirsiniz. Güncel komisyon oranlarını görebilmek için koineks’e girdikten sonrasında Ücretler kısmına girerek çeşitli komisyon oranlarını görebilirsiniz. Alt kısımda güncel olarak yayınlanan coinlere göre komisyon oranların bulunmaktadır.

koineks komisyonları

koineks komisyonları

 • Yunus
  2 sene önce

  Azar azar bozdurmak gerek sanırım bitcoinleri, banka hesabına birden yüklü para girişleri olursa bankanın dikkatini çeker ve maliyeye bildirir tabi, bazı forumlarda komisyon ile bozan arkadaşlar da var, onlara da bozdurabilirsiniz bunlara ek olarak.

  4
  yorum beğen