arama

Litecoin Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla Litecoin Nasıl Alınır

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Litecoin Nasıl Alınır

Litecoin Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla Litecoin Nasıl Alınır – Merkezi belli olmayan coin olarak bilinen Litecoin Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla Litecoin Nasıl Alınır konusunda size bilgi vereceğiz.

Litecoin, efsanevi coin olarak bilinen Bitcoin gibi merkezi henüz olmayan bir dijital para birimidir. Litecoin blok zinciri, Bitcoin’den çok daha fazla yüksek işlem hacmini idare edebiliyor. Yoğun bir şekilde blok üretimi nedeniyle, ağ ileride yazılımı değiştirmeye gerek kalmadan daha fazla işlemi desteklemektedir. Bu işlemlerin sonucunda, satıcılar daha hızlı onaylama süreleri elde ederken, büyük işlemlerde teyit sorunu yaşamaktadırlar.

Koineks Litecoin Nasıl Alınır

İlk olarak koineks.com adresine girerek üye olmanız gerekiyor. Koineks, üyelik ekranında sizden istenen bilgiler ise şöyle;

Koineks Litecoin Almak

Koineks Litecoin Almak

Üye olup, sizden istenilen bilgilere yönelik doğrulama işleminizi yaptığınızda 2 adımlı doğrulamanızı aktif etmenizi öneriyoruz.

Ardından Market kısmına gelerek Litecoin’i seçiyoruz. Karşımıza şöyle bir ekran geliyor;

Koineks Litecoin

Koineks Litecoin

Bu ekran üzerinden Litecoin alabilmeniz için soldaki Emir ver kısmını kullanmalısınız. Fakat hesabınızda herhangi bir TL veya diğer coinler bulunmaması durumunda ikinci sekmeden TL Yatırma/Çek kısmını kullanıp ödemenizi yapmanız gerekiyor.

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra Satış ve Alış Emirlerinde size en uygun teklifleri takip ederek, işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Litecoin Nasıl Alınır

Litecoin Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla Litecoin Nasıl Alınır – Diğer coinler gibi henüz merkezi belli olmayan coin olarak bilinen Litecoin Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla Litecoin Nasıl Alınır konusunda size bilgi vereceğiz.

Kredi kartıyla güvenli bir şekilde litecoin alabilmeniz için koineks hesabınız üzerinden 2.sekme olan TL Yatırma / Çek bölümüne girmeniz gerekiyor. Bu bölüme girdiğinizde sizi şu ekran karşılıyor.

Kredi Kartıyla Litecoin Almak

Kredi Kartıyla Litecoin Almak

Yukarıdaki ekrana göre ödeme işleminizi kredi kartı ve havale&eft ile yapabilirsiniz. Bu işlem sonrasında bu ekran altında yer alan geçmiş bölümünden takip edebilirsiniz.

Litecoin Alma Şartları

Litecoin Alma Şartları

Yukarıda yer alan Açık Para Yatırma-Çekme Emirlerim kısmından aktif olarak devam eden işlemlerinizi, ikinci sekmeden ise geçmişinize yönelik hareketlerinizi takip edebilirsiniz.