arama

Kadın 7 Bölüm Full HD İzle – Bölümde Yaşananlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Kadın 7 Bölüm İzle

Kadın 7 Bölüm Full HD İzle – Bölümde Yaşananlar – FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın 7.Bölüm izle, bölümde yaşananlar ise izleyicileri ekran başından ayırmadı.

Kadın dizisi, FOX TV ekranlarının yeni dizisi olarak biliniyor. Ayrıca yayınlamış olduğu 7. bölüm ile izleyiciler tarafından ortalama düzey de merakta bırakılmıştır. Dizi, kadınların hayatındaki büyük koşuşturmaya yönelik konu alınsa da diğer oyuncular tarafından da hem cinsleri tarafına gelen olayları benimsemişlerdir. Bu olaylara yönelikte dizinin diğer oyuncuları ile farklı diyaloglar yaşanırken arka planda kalan işler tamamen sarpa sarmaktadır.

Kadın 7. Bölüm Yaşananlar

FOX Tv’de yayınlanan Kadın 7. Bölüm yaşananlar, Dizi oyuncularının en çok dikkat çekeni olan Enver, Sarp’ın telefonunun Şirin’de olmasının şokunu hala atlatamamışken telefonda bir diğer dizi oyuncusu Şirin’in vapurdaki görüntülerini de görünce yıkılır. Hatice’nin hastaneden taburcu olmasının ardından her şey eski haline döner. Şirin’in tüm davranışlarını alttan alan Hatice, Şirin’in isteği üzerine Enver ile görüşmeye gitmektedir.

Yeni bölüme akıllardaki şu soruyla “Bahar, kaybolan Doruk’u bulabilecek mi?” devam edilmesi düşünülürken yeni fragmanı henüz yayına girmemiştir.

Kadın Dizi Oyuncuları

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün, Ali Semi Sefil

Kadın Dizi Oyuncuları

Kadın 7. Bölüm Fotoğrafları

Kadın Dizisi 7. Bölüm

Kadın Dizisi 7. Bölüm İzle

Kadın Dizisi 7. Bölüm Yaşananlar