arama

Kaçak Gelinler Kainat deniz baysal vikipedi kimdir boyu yaşı kilosu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Kaçak Gelinlerin oyuncusu Deniz Baysal kimdir hayatı gibi soruların cevabına bakacak olursak Deniz Baysal İzmir’in çıkardığı güzel oyuncular listesinde yer alan ve Kaçak Gelinler dizisinin tatlı oyuncularından. Anne ve babası ayrı olan ünlü sanatçı tiyatro ile çocukluk çağlarında tanıştı ve yıllarca oyunculuk üzerine eğitimler aldı. Kaçak gelinler Kainat gerçek adı ise Deniz Baysal olan ünlü oyuncu birçok dizide aldığı rollerle seyircinin kalbine şimdiden bir taht kurmuş görünüyor. 

Deniz Baysal yaşı boyu kilosu nedir

gibi soruların cevabını merak eden Deniz Baysal hayranları için ufak bilgiler verelim. 1,75 boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan güzel sanatçı 25 yaşında. Ailesine düşkünlüğü ile bilinen Deniz Baysal çocukluğundan bu yana hala da aldığı oyunculuk eğitimleri ile sanat dünyasında başarıları daha da artacak gibi duruyor. 

Koç burcunda olan Deniz Baysal işini severek yaptığını ve mesleğinde daha da büyük başarıların altına imza atacak projeleri olduğunu belirtiyor. Hayranlarının yüzünü güldürecek ve hayal kırıklığına uğratmayacak projeleri ile ekranlara dönmeyi planlıyor.

 Deniz Baysal Fotoğrafları

deniz-baysal-resimleri - style miya

deniz baysal kimdir

deniz baysal

deniz baysal resim

deniz-baysal-seksi-gorseller - Foto Galeri - JEYYU deniz baysal sevgilisi[/caption]

Deniz Baysal

deniz baysal resimleri

Deniz Baysal Röportajı

kaçak gelinler kainat kimdir vikipedi

deniz baysal, ece saruhan deniz baysal vikipedi[/caption]

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.