Trendsokak http://trendsokak.com/Trendsokak

İnadına Aşk Yeniden Ne Zaman Başlayacak hangi kanalda

Bildiğiniz gibi İnadına Aşk dizisi 32. bölüm yayınlandıktan sonra ekranlara veda etti. Bu bölüm 3 Şubatta yayınlanmıştı. Ancak dizinin takipçileri ve fanları sosyal medya üzerinden yoğun baskı ve istek yaptılar. Dizinin bitmemesi ve devam etmesi için oldukça fazla çaba sarfediyorlar.

Peki İnadına Aşk devam edecek mi ? Hangi kanalda başlayacak ? inadına aşk başka bi kanala mı geçecek ?

 

Reyting ve izleyici kitlesi çok fazla olan inadına aşk dizisi 3 şubatta yayınlanan 32. bölümü ile ekranlara veda etmişti. Fox Tv dizinin gününü değiştirmiş ve bu hatadan dolayı erken final yaptı. Ancak izleyicileri diziden vazgeçecek gibi değiller. Çünkü kanala sosyal medya , forum ve mail aracılığıyla birçok kez çağrı yapıldı dizinin tekrar ekranlara dönmesi için.


İnadına Aşk Oyuncuları - Stilonerileri.com
inadına aşk yeniden başlayacak mı


İnadına Aşk Tekrar Başlayacak mı?

Yapımcı Osman Sınav, izlenme oranının düşüklüğü nedeniyle dizinin yayın hayatına son verilmesi gerektiğini belirterek 32. bölümüyle İnadına Aşk dizisini bitirdi.SİZDE Osman Sınav ve Fox tv yönetimine yorum ve Maillerinizi yazarak dizinin tekrar başlamasını yada başka kanala geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

Sizin de bu konudaki yorumlarınızı bekliyoruz. Sesinizi daha fazla duyurmak için aşağıdaki yorum bölümümüze görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

8 Yorumlar

  1. inadına aşk dizisinin yeniden başlanmasını istiyorum çok güzel bir dizi lütfen devam etsin başka kanalada geçebilirsiniz sorun yok yeter ki inadına aşk devam etsin.

  2. gecelerin kuşu

    Ben cok seviyorum lutfen tekrardan baslasin o benim adeta yasam sebebimdi inadina ask bitmesin nolur

  3. Nolur inadına aşk yine başlasın çok seviyorum nolur. 😣

  4. yeniden başlasın

  5. yeniden başlasın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.