arama

Herbalife Kilo Verdiren Ürünler

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Doğrudan satış yöntemi ile birçok kategoride ürün satışı yapan Herbalife, sağlıklı ürünler sunmaktadır. Kilo verdiren ürün türleri de dikkat çekmektedir.

Kilo Verdiren Ürünlerden Bazıları

Herbalife bünyesindeki kilo verdiren ürünlerden bazıları şunlardır:

·         Formül 1 Besleyici Shake Karışımı: Bir öğün yerine geçen, temel besinler ve protein barındıran lezzetli bir içecektir. Ayrıca iş yerlerinde kolayca taşınabilir olması için küçük poşette de satışa sunulmaktadır. Pratik öğün sayesinde çok yer kaplamadan ürün kullanılabilir.

·         Herbalife Protein Bar: Özellikle spor yaparken kas gelişimine odaklanan kişiler için ideal bir üründür. Yüksek protein içeriğine sahip olması nedeniyle sporcuların sık tercih ettiği bir  içeriğe sahiptir. Paket içerisindeki bir üründe 10 gram protein bulunur. Ayrıca her bir bar içerisinde B6 ve B12 vitaminleri ve de karbonhidrat vardır. Ara öğün atıştırmalık gibi kullanılan ürün, günde iki kere yenebilir.Ürün beslenme düzeninizde sağlıklı bir katkı sağlaması bakımından güvenle tüketebilmektedir. Ancak tüketimi sırasında günlük düzenli ve çeşitli besin takviyeleri alınmalıdır. Çünkü bu atıştırmalık bir öğün değildir.Kutusunda 14 tane yer almaktadır.

·         Herbalife Gurme Domates Çorbası: Besleyici, lezzetli bir başka atıştırmalıktır. İçerisinde domatesten kaynaklanan likopen vardır. Prebiyotik inülin lifi de diğer önemli maddedir. Kalorisi ile  ve glisemik indeksi ile kilo vermeye destek bir üründür.  Ürün içerisinde ayrıca yüksek dozda lif ve protein vardır. Herbalife domates çorbasının hazırlanışı da son derece kolaydır. Su ile karıştırıp sıcak şekilde tüketilebilir.  Soğuk havalarda içinizi de ısıtmaya yardım edecektir. Ürünün besin değerleri açısından bir hayli iyidir. Düzenli ve sağlıklı beslenmenizin bir parçası olarak bu ürünü kullanabilirsiniz. Herbalife  bünyesindeki hiçbir üründe domuzdan üretilen maddeler yoktur.

·         Bitkisel Konsantre Çaylar: Sıcak veya soğuk olarak tüketilen bu ürün de oldukça lezzetli bir tada sahiptir. Yarım çay kaşığı kadar ürünü suyla karıştırıp dilediğiniz lezzetle içebilirsiniz.

·         Herbal Aloe Konsantre İçecek: Narenciye aromasını sevenler için ideal bir üründür. Bu konsantreyi suya ekleyip etkili sonuçlar alabilirsiniz. Herbalife  konsantre içecek türlerinden kendi damak zevkinize yönelik işlem yapabilirsiniz.

Hayatınıza Katkıda Bulunun

Herbalife  ürün kapsamı açısından epey fazla bir çeşitlilik barındırmaktadır. Kilo verdirme ve beslenme alanı dışında aktif yaşam ürünleri, takviye edilci gıdalar, kişisel bakım ürünlerini de bulabilirsiniz. Herbalife  temsilcisi bularak bu ürünlerden alabilirsiniz.  Temsilcilere ulaşmak için ürünlerin altında yönlendirme yapılmaktadır. Herbalife bir marka olarak kullanıcılarının  hayatına önemli katkılar yapmayı hedefler.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.