arama

Güneş Kremi İle Güneşten Korkusuzca Faydalanın

Güneş Kremi İle Güneşten Korkusuzca Faydalanın
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin

D vitamini, insan sağlığı için büyük önem taşıyan bir unsurdur. Cildin güneş ışınlarıyla temas etmesi sayesinde depolanan D vitamini, bazen zorlu koşullarla karşılaşabilir. Örneğin yaz aylarında, özellikle öğlen saatlerinde güneş ışınlarının yeryüzüne dik olarak temas ettiği periyotta güneş ışınları insan sağlığı için çok tehlikeli ve zararlı olabilir. Bu ışınlarla savunmasız bir şekilde temas etmek belli başlı bazı cilt hastalıklarına sebebiyet verebilir. Fakat yüksek korumalı bir güneş kremi sayesinde güneş altında zaman geçirmek zorunda kalan ya da bunu isteyen herkes korkusuzca güneşin tadını çıkarabilir.

Güneş Kremi Nasıl Seçilmelidir?

Güneş kremi de cilde temas ederek kullanılan bir ürün olduğundan her kozmetik ürünü gibi öncelikle kaliteli bir markadan seçilmelidir. Buna ek olarak, açık renk, çilli ve benli kişiler daha yüksek korumalı ürünler kullanmalıdır. Özellikle güneşe hassasiyet varsa bir dermatologdan ürün fikri alınabilir. Küçük çocuklar da yüksek faktörlü ürünlerle güneş altına çıkarılmalıdır. Ürün uygulaması, güneşte geçirilecek süreye bağlı olarak yenilenebilir.https://www.cosmetica.com.tr/gunes-urunleri/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Tracy Lo
  4 hafta önce

  Hello,

  You can now get a complete list of all your website visitors within the last 12 months using the new Web Leads 2.0 Extension. The Web Leads report contains all company names, addresses, phone numbers, websites, contact person, email addresses, and important metrics that track your website’s most popular pages.

  For more details and free access, visit the link below.
  http://bit.ly/analyticsleads

  Sincerely,
  Fastbase [Extension to Google Analytics]

  0
  yorum beğen