arama

Gülcan Arslan Vikipedi Kimdir Yaşı Boyu Kilosu Nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Gülcan Arslan Kimdir

Gülcan Arslan Vikipedi Kimdir Yaşı Boyu Kilosu Nedir – Türkiye’de doğup büyüyen oyuncu Gülcan Arslan kimdir, yaşı boyu ve kilosu nedir hakkındaki sorularınızın cevaplarını sizlerle paylaşmaktayız.

Gülcan Arslan, 1 Mayıs tarihinde 1986 yılında Türkiye ülkesinin Sakarya şehrinde dünyaya gelmiştir. Oynadığı diziler ve filmler hakkında almış olduğu rolün hakkını veren bir oyuncudur. Hakkında bir çok magazin haberi bulunur iken, gece hayatında Türk magazin ekipleri tarafından genelde görüntüleri bulunmaktadır. Son zamanlarda kilosuna yönelik korkutucu bir zayıflık ile mücadele etmektedir. Bu mücadelesinde son günlerde yenik düşse de çeşitli uzman doktorlar tarafından gözlem altına alınmıştır. Gözlemler sonucu ise halen durum ciddiyetini korumaktadır.

Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan Arslan, Instagram adlı uygulamadaki hesabında yaklaşık olarak 148bin takipçisi bulunurken 550 kişiyi de kendisi takip etmektedir. Bunlara ek olarak da yaklaşık 473 adet fotoğraf paylaşımı yapmıştır.

Gülcan Arslan Yaşı Boyu Kilosu

Gülcan Arslan 2017 yılı baz alındığında 1986 doğum yılıyla 31 yaşındadır. Güzel oyuncunun boyu ise 1,72m olarak bilinirken kilosu hakkında henüz net bir bilgi paylaşılmamıştır.

Gülcan Arslan Instagram

Gulcan Arslan (@gulcanarslann) * Instagram photos and videos

148.4k Followers, 550 Following, 473 Posts – See Instagram photos and videos from Gulcan Arslan (@gulcanarslann)

Gülcan Arslan Fotoğrafları

Gülcan Arslan Kimdir

Gülcan Arslan Vikipedi