Trendsokak http://trendsokak.com/Trendsokak

Göz6 berna kes kimdir nereli boyu yaşı kilosu

Yepyeni bir yarışma formatı olan yarışma programın da birbirinden farklı 8 erkek ve 8 kadın olmak üzere farklı karakterlerin kameralar önünde mücadelesine konuk olacaksınız. Birbirleriyle olan çatışmalar ve evde yaşanan olaylar için heyecan dolu bir yarışma programında kızlar ve erkekler gerek ilişkileri ile gerekse kavgaları ile gündeme gelmekteler haftanın birincisinin finale kadar gideceği yarışmada bir bayan yarışmacı da dikkatlerden kaçmıyor ilgiyle izlenen programda bayan yarışmacı olarak Berna kes yer alıyor. 

Göz6 Berna kimdir  

Yarışmanın en genç isimlerinden olan Berna kes henüz 21 yaşında olmasına rağmen halkı kendisine hayran bırakan Sakaryalı bir öğrenci ayrıca branşlarında voleybol antrenörlüğü yapmakta. Sporu çok seven Berna kes aynı zamanda beden eğitimi öğretmeni olabilmek için eğitimini sürdürmektedir. Programda kendine olan güveni tam olan Berna yarışmada bir hayli iddialı görünüyor. 

Göz6 Berna boyu yaşı  kilosu

Berna 1995 tarihinde Sakarya da doğmuştur. 1.73 boyunda olan yarışmacı 55 kilo ağırlığa sahiptir. İddialı olan yarışmacının hedefi surviverda da rakiplerine karşı güçlü olmak. Heyecanlı yarışmada Berna’nın kendine olan güveni yarışmaya da yansımaktadır.


Göz6 Berna Kes Resimleri

berna-kes-boyu-kac - Bugün Neler Oldu - Bugün Neler Oldu
berna kes boyu yaşı kilosu
berna-kes-resimleri - Bugün Neler Oldu - Bugün Neler Oldu
berna kes resimleri
Berna Kes Kimdir? İzle - Göz6
berna kes kimdir nereli

Bir önceki yazımız olan Göz6 Zeyd kimdir nereli boyu yaşı kilosu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

TrendSokak Arananlar:

hande erçel wallpapers,berna kes boy,berna kes sevgilisi,göz berna kes kimdir

Bu yazımıza da bakabilirsiniz.

Güldüy güldüy Beren Gökyıldız kimdir yaşı boyu kilosu

Beren Gökyıldız kimdir sorusunu izlediğimiz eğlenceli programdan sonra mutlaka kendimize soruyoruz. Beren Gökyıldız yaşı 7 ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.