arama

Göz6 berna kes kimdir nereli boyu yaşı kilosu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Yepyeni bir yarışma formatı olan yarışma programın da birbirinden farklı 8 erkek ve 8 kadın olmak üzere farklı karakterlerin kameralar önünde mücadelesine konuk olacaksınız. Birbirleriyle olan çatışmalar ve evde yaşanan olaylar için heyecan dolu bir yarışma programında kızlar ve erkekler gerek ilişkileri ile gerekse kavgaları ile gündeme gelmekteler haftanın birincisinin finale kadar gideceği yarışmada bir bayan yarışmacı da dikkatlerden kaçmıyor ilgiyle izlenen programda bayan yarışmacı olarak Berna kes yer alıyor. 

Göz6 Berna kimdir  

Yarışmanın en genç isimlerinden olan Berna kes henüz 21 yaşında olmasına rağmen halkı kendisine hayran bırakan Sakaryalı bir öğrenci ayrıca branşlarında voleybol antrenörlüğü yapmakta. Sporu çok seven Berna kes aynı zamanda beden eğitimi öğretmeni olabilmek için eğitimini sürdürmektedir. Programda kendine olan güveni tam olan Berna yarışmada bir hayli iddialı görünüyor. 

Göz6 Berna boyu yaşı  kilosu

Berna 1995 tarihinde Sakarya da doğmuştur. 1.73 boyunda olan yarışmacı 55 kilo ağırlığa sahiptir. İddialı olan yarışmacının hedefi surviverda da rakiplerine karşı güçlü olmak. Heyecanlı yarışmada Berna’nın kendine olan güveni yarışmaya da yansımaktadır.

Göz6 Berna Kes Resimleri

berna-kes-boyu-kac - Bugün Neler Oldu - Bugün Neler Oldu

berna kes boyu yaşı kilosu

berna-kes-resimleri - Bugün Neler Oldu - Bugün Neler Oldu

berna kes resimleri

Berna Kes Kimdir? İzle - Göz6

berna kes kimdir nereli

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.