arama

FOX TV’nin Yeni Yaz dizisi “4N1K 2” Konusu ve Oyuncuları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

FOX Tv nin yeni iddialı yaz dizisi 4N1K 2 tanıtımı yayınlandı, dizi oyuncuları ve konusu hakkında daha fazla detay aşağıdaki açıklamalarda bulabilirsiniz.

 

 

Yılın en merakla beklenen gençlik filmi “4N1K 2”nin vizyona girmesiyle, sevgi seli çığ gibi büyüdü. Oyuncular İstanbullu sevenlerinin ardından, Ankara ve İzmir’de de hayranlarıyla buluştu. Ankara’da Armada AVM, İzmir’de ise Optimum AVM’de binlerce “4N1K 2” seveni, oyuncular Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer ve Cemrehan Karakaş’ı görebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

 

Oyuncular 7’den 77’ye filmi izlemeye gelen coşkulu kalabalıkla hem sohbet etti, hem de bol bol fotoğraf çektirdi.

 

Senaryosu Deniz Coşkun tarafından kaleme alınan, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu ve başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş gibi genç jenerasyonun popüler oyuncularının üstlendiği “4N1K 2” filmi, sinemalarda!

 

“4N1K 2”, Fabrika Yapım/Öner Arslanel ve FOX’un ortak yapımı.

 

Konu:
Çılgın çetenin Yaprak ve Ali’si artık birliktedir ancak ilişkilerini diğerlerine söylemeye pek de cesaretleri yoktur. Kendisine yakışır bir şekilde çeteye kaynayan Barış ise, Ali için işleri daha da zorlaştırmaya kararlıdır. Ekibin aksi oğlanı Gökhan, rüyalarındaki kızla beraber olmak için bir bedel ödemek zorunda kalacak, kızlar karşısında tüm büyüsünü yitiren çapkın Sinan ise kafasındaki güzellik kavramını sorgulayacaktır. Normalde sorunların çıkış noktası olan uçarı Oğuz, bu kez bir yanlış anlamanın kurbanı olacak ve annesi Zeliş Sultan’a en büyük kabusunu yaşatacaktır. Tüm bu olan biten arasında Yaprak, kendisine gelen gizemli hediyelerin sırrını çözmeye çalışırken diğer yandan da zorlu bir aşk ve arkadaşlık sınavı vermek zorunda kalacaktır.