arama

Enjin Coin Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla Enjin Coin Nasıl Alınır

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Enjin Coin Nasıl Alınır

Enjin Coin Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla Enjin Coin Nasıl Alınır – Piyasanın yatırımcı gözdesi olan enjin coin nasıl alınır, kredi kartıyla enjin coin nasıl alınır sorularınızın cevabını vermekteyiz.

Enjin Coin, 18.12.2017 tarihinde Saat 11:39 olarak $0,127311 USD olarak bilinmektedir. Gün artışı olarak da 14.60% gösterilmektedir. Enjin coin’in BTC ve ETH değeri olarak da 0.00000675 BTC (19.54%)  – 0.00017908 ETH (16.35%) verebiliriz. Enjin coin market cap değeri ise $96.271.628 dolardır. Ayrıca 24 saatlik volume değeri ise $20.992.500 dolardır.

Enjin coin resmi İnternet sayfası olarak 2 farklı adres bulunmaktadır.

  • https://www.enjin.com/
  • https://enjincoin.io/

Koinim Enjin Coin Nasıl Alınır

Koinim üzerinden enjin coin nasıl alınır, ilk önce üyelik adımlarınızı izlemeniz gerekiyor. Sitenin ana sayfasında yer alan Yeni Üye formunu doldurmanız isteniyor. Burada gireceğiniz bilgileri doğru girmeniz karşılığında sizden fotoğraflı kimlik onayı istemektedir. İstenilenleri yerine getirdikten sonrasında işlemlerinize başlamanız için onaylama gerekmektedir.

Koinim para yatırma, İnternet site sahiplerinin bulunan banka hesaplarına ilk olarak alacağınız enjin coin kadar para yatırmanız istenmektedir. Yapılan ödemeler genellikle 1 gün içerisinde onaylanıp, hesabınıza yansıtılmaktadır. Para işleminiz onaylandıktan sonra Market kısmına gelerek istediğiniz kadar enjin coin satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Enjin Coin Nasıl Alınır

Yapımcısı Minecraft’ın elinden çıkan coin olarak bilinen Enjin coin kredi kartıyla nasıl alınır, sorusunun cevabını öğrenmek için yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Binance üzerinden Kredi Kartıyla Enjin Coin Nasıl Alınır

Binance, coin borsaları üzerinde en çok kullanılan ve güvenilir bir İnternet sayfasıdır. Enjin coin kredi kartıyla almak konusunda ise sizlere yardımcı olmaktadır. Siteye üyelik bilgilerimizi doğru girdikten sonrasında işlemlere başlamadan önce bizden istenilen fotoğrafı göndermemiz gerekiyor. Fotoğrafta kimliğimiz, bir a4 kağıdına istenilen yazıyı yazmak ve selfie çekinir gibi yüksek kalitede bir kare yakalamanız gerekiyor.

Funds sekmesi altından Deposits Withdrawals sekmesine tıklayarak ilerleyiniz. Ardından arama bölümüne enjin coin yazarak gelen coin üzerinden Buy seçeneğine tıklayarak ilerleyin. Buy ENJ kısmına geldikten sonrasında alacağınız coini, kredi kartıyla enjin coin almak ile tamamlayacaksınız.