arama

En Ucuz Akıllı Telefon Seçiminde Sizde Dünyaca Ünlü Markalara Göz Atabilirsiniz?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte büyük küçük herkeste bir telefon bulunmaktadır. Sosyal medya hesapları başta olmak üzere, hesap makinesi, not defteri olarak akıllı telefonlar kullanılmaktadır. Maddi durumu pahalı telefonları karşılayabilecek olan aileler telefon konusunda ayrıca olarak bir bütçe ayırmaktadırlar. Son zamanlarda doların artışıyla birlikte telefon fiyatları da artmıştır. Bu sebepten dolayı akıllı telefon almak isteyen kullanıcılar da ikilemde kalıyor. Hem özellikleri güzel hem de fiyatı uygun cep telefonu arayanlar için modeller özellikleri ile birlikte aşağıda belirtilmiştir.

Samsung Galaxy S7

Dahili hafızası 32 gb olan bu telefon çoğu işinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlar. 12 mp kameraya sahiptir. Ekran boyutu 5,1 inçtir. İşletim sistemi android.

Iphone 6

Iphone 6 ıos işletim sistemine sahip apple ürünü olan bir telefondur. Ekran boyutu 4,1 inçtir. 32 gb dahili hafızaya sahip olan bu ürün çok talep görmüştür.

General Mobile GM 5 Plus

General mobile pek tercih edilmese de güzel ve en ucuz akıllı telefon arasındadır. 5,5 inç ekran boyutuna sahiptir. 32 gb hafızası vardır. 13 mp kamerası vardır.

Vestel Venüs Z10

Vestel Türkiye de üretilen bir marka olup geçtiğimiz yıllarda akıllı telefon üretimine başlamıştır. Yerli üretim kullanmak isteyen vatandaşlar için büyük bir avantaj haline gelmiştir. 5,2 inç ekrana sahip olan bu telefonda 64 gb dahili hafıza bulunmaktadır. 4 gb ram ve 13 mp kamerası bulunmaktadır.

Xiaomi Mi 5 Plus

Türkiye de kendini yeni yeni duyurmaya başlayan xioami yurt dışında çok kullanılmaktadır. 5,7 inç ekranı ve görüntüsüyle beğenileri kazanmayı başarmış. 64 gb hafızası ve 13 mp kamerası bulunmakta olup en ucuz akıllı telefon seçeneklerında dikkat çekiyor.

One Plus 3T

Çok bilinmeyen bir marka olmamak ile birlikte kullanıcıların beğenilerini kazanmış bir ürün olduğu belirtilmiştir. İçerisinde dahili olarak 128 gb hafızası ve en ucuz telefonlar arasına giren one plus ilgi odağı olmayı başarmıştır. 5,5 inç ekrana sahiptir.

Her firma her bütçeye uygun en ucuz akıllı telefon seçeneklerini satışa sunmaktadır. https://www.incehesap.com/en-ucuz-cep-telefonu-fiyatlari/ adresini ziyaret ederek en ucuz telefon konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.