arama

En Trend Ps4 Oyunları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Her zamanki gibi bu yazda playstation 4 oyunları ile gecelere kadar konsolun esiri olmaya devam ediyoruz. Sıcak yaz günlerinde vakit geçirmenin en iyi yollarından bir tanesi de bu seneki trend ps4 oyunlarını oynamak. Yazımızın devamında bu senenin trend oyunlarını incelerken aynı zamanda Sony tarafından ortaya atılan ve oyun mantığımızı tamamen değiştiren playlink teknolojisine de bir göz atacağız.

Playlink

Çoklu grupların toplandığı, 2 kişinin oynayıp diğerlerinin sıra beklediği veya daha kötüsü yancı olduğu döneme son! Artık playlink oyunları ile 4, 5 hatta bazı oyunlarda 6 kişiye kadar eğlencenin dibini bulabiliyorsunuz. O kadar konsolu nereye takacağız? Sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim. Sony’nin oyun mantığını kökünden neden değiştirdiğinin cevabı da aynen bu sorunun içerisinde saklı. Artık akıllı telefonlar ile etkileşime geçen ps4 konsolu sayesinde, konsol bir merkeze dönüşüyor ve herkes akıllı telefonundan oyuna bağlanabiliyor.

Tabi akıllı telefonlar veya tabletler ile oynandığı için bu oyunlar grafik sınırlarını zorlayıp, aksiyondan aksiyona koşan oyunlar değil. Daha çok arkadaşlar grupları ile eğlenebileceğiniz parti oyunları. Bilgi yarışmaları, hedefe ulaşmak için zekanın kullanılacağı yarışlar, arkadaşlarınızın kişisel yönlerini ortaya çıkaran tuzak oyunlar gibi tamamen o anki grubu eğlendirmek üzerine tasarlanmış keyifli oyunlar. Tek ihtiyacınız olan ps4 konsol, akıllı telefonlar, tüm cihazların aynı internete bağlanması ve playlink uygulamasının cihazınızda kurulu olması. Uygulama hemen hemen tüm son dönem cihazları desteklemekte.

Detroit: Become Human

Bu aralar hiç eksik olmayan, modern tartışma diyebileceğimiz bir konu; yapay zekaya sahip robotlar insanlığın sonunu getirebilir mi? Sizce getirebilir mi? Bunun cevabını şimdiden vermek çok zor fakat adeta bu konu üzerine yapılmış bir simülasyon/macera/gerilim oyunu olan Detroit: Become Human oyununu oynayarak bir deney yapabilirsiniz. Deney diyorum çünkü oyunda sabit hiçbir şey yok. Tüm senaryo sizin verdiğiniz kararlara göre akıyor ve oyunu her oynayan kişi tamamen farklı bir final ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu yaz en trend ps4 oyunları arasında olan Detroit: Become Human oyunu oynayarak bundan 30-40 sene sonra neler ile karşılacağımızı şimdiden görmenizi tavsiye ediyorum.

Far Cry 5

Oyun halen yüksek ücretle oyunseverlere sunulmuş olsa da bu yaz oynanacak en trend PS4 oyunları arasında gösterilmeyi hak ediyor. Ubisoft yıllarca konuşulmaya değer bir oyun ortaya çıkardı. İnanılmaz büyük haritası, muhteşem grafikleri, Türkçe dil desteği ve gerçek dünyada yaşadığınız hissiyatını verecek senaryosu ile Far Cry 5’in başından kalkamayacağınızın garantisini veriyorum.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.