arama

Emina Sandal Kimdir Vikipedi Eşi Boyu Yaşı Kilosu Nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Emina Sandal Kimdir

Emina Sandal Kimdir Vikipedi Eşi Boyu Yaşı Kilosu Nedir – Mustafa Sandalın eşi olarak gelen Emina Sandal kimdir, boyu yaşı ve kilosu nedir?

Emina Sandal, Sırbistan’ın tarihi bölgesi olan Sancak Bölgesi’nde doğmuştur. Emina’nın evlenmeden önceki soy adı ise Jahović’dir. Sırp şarkıcı olarak bilinen Emina Jahović Sandal, dansçı besteci ve oyuncu olarak da yetenekleri bulunmaktadır. Ayrıca Türk “Fabrika” markası ve Makedon “Kara” markası için katalog modelliği yapmıştır.

Emina Sandal, şarkıcılık kariyeri bulunmaktadır. Aynı zamanda da Mustafa Sandalın eşi olarak da biliniyor. Sandal ailesinin gündemdeki konusu ise mustafa sandal boşanma kararıdır. Alınan bu karar ile aile fertlerinin de büyük bir şoka uğratan Emina Sandal, henüz tam bir açıklama yapmamıştır.

Emina Sandal’a ulaşabileceğiniz üç farklı platform bulunuyor.

Emina Sandal Youtube: https://www.youtube.com/playlist?playnext=1&list=PLMX6fSxd38GrncF_BAQH_FQnUG3QV1-e2&feature=gws_kp_artist

Emina Sandal Spotify: https://open.spotify.com/artist/2NoBDjcTzbV1Om5Wyiz7sr?autoplay=true

Emina Sandal Deezer: http://www.deezer.com/artist/254828?autoplay=true

emina sandal kimdir

emina sandal kimdir

Emina Sandal Eşi Boyu Yaşı Kilosu

Emina Sandal, eşi Mustafa Sandal olarak bilinmektedir. 1982 doğumlu ve 35 yaşındadır. Boyu ise 1,78m iken kilosu tam olarak bilinmemektedir.

emina sandal vikipedi eşi boyu yaşı kilosu

emina sandal vikipedi eşi boyu yaşı kilosu