arama

Ecem uzgör kimdir nereli boyu yaşı kilosu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Dünyanın en iyi modeli yarışmasında Türkiye’yi temsil eden Ecem Uzgör, modellik kariyerinin yanında Londra\’da oyunculuk ve şarkıcılık sektörlerinde de eğitim almıştır. Son dönemlerde herkes tarafından Ecem Uzgör kimdir sorusu çoğunlukla soruluyor. Herkes onu 2013 Kasım ayında 140 model arasında ilk 5’e girmesi ile tanımıştır. 

Ecem Uzgör hayatı boyunca modellik ve şarkıcılık konusunda eğitim almış ve yetenekleri ile ödüller kazanmıştır. Yine Londra’daki hayatı içerisinde 8 yıl İngilizce öğretmenliğinde de eğitim alan başarılı model, birçok moda haftasında da defilelere çıkmayı başardı. Ecem Uzgör nereli yaşı kilosu boyu gibi bilgiler herkes tarafından oldukça merak ediliyor. 1.77 cm boyunda ve 53 kiloda olan model, aslen Bursalıdır ancak ailesi şu an Yalova ilinde yaşamaktadır. Hayatının büyük çoğunluğunu Londra ve Almanya içerisinde geçirmiş, eğitimlerini hep yurt dışında tamamlamıştır. 

En çok yanlış anlaşılan konulardan birisi de katıldığı model yarışmasının güzellik yarışması sanılmasıdır. Bayram nedeniyle Yalova’da ailesini ziyarete gelen model Uzgör, bu konuda da açıklama yapmayı ihmal etmemiş ve katıldığı yarışmanın modellik yarışması olduğunu belirtmiştir.

Ecem Uzgör Resimleri

Ecem Uzgör, En iyi model yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek ...

ecem uzgör yaşı

Ecem Uzgör - Manken - Foto Galeri - Magazin D

ecem uzgör resimleri

Ecem Uzgör kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır? - YAŞAM ... ecem uzgör kimdir[/caption]

Ecem Uzgör Londra'dan sonra İstanbul Podyumlarında

ecem uzgör güzellik yarışması

ecem uzgör elenmiş - inci sözlük

ecem uzgör kimdir boyu

Ecem Uzgör, podyumların yeni gözdesi olmaya aday - Sosyette.com

ecem uzgör vikipedi

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.