arama

Dolunay Son Bölüm İzle – Bölümde Yaşananlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Dolunay Son Bölüm İzle

Dolunay Son Bölüm İzle – Bölümde Yaşananlar – Türk televizyonlarında yeni dizi: Dolunay son bölüm izle, bölümde yaşananlar izleyenleri televizyona kitledi.

Dolunay Son Bölümde Yaşananlar

Dolunay dizisi dün 11. Bölümü yayınlandı, son bölümde yaşananlar vatandaşlar tarafından oldukça tepki çekse de ekran başında kilitlemeyi başardı. Pazar akşamının televizyon reytingleri konusunda da önemli bir yeri olan Dolunay, dün yayınlanan bölüm videosu ise şöyle;

Dolunay OYUNCULARI

CAN YAMAN – FERİT

Ferit adlı karakteri canlandıran Can Yaman, çalışkan ve soğukkanlı olan Ferit başarılı bir iş adamıdır. Hayatını planlar üzerine kurmaktan hoşlanan Ferit; düzenli, titiz ve simetriye önem verir. Düzenli olmasının yanı sıra iyi bir gurmedir. Kadınlara karşı mesafeli, çevresinde duvarları olan genç bir adamdır.

ÖZGE GÜREL – NAZLI

Nazlı adlı karakteri canlandıran Özge Gürel, inatçı ve girişken bir ruha sahip olan Nazlı, küçük yaştan beri çalışıyor. Tutkunu olduğu işi yapmak için Gastronomi okuyor. Japon kültürüne olan ilgisini eğitimini aldığı gastronomi ile birleştirmeye hevesli olan Nazlı, arkadaş canlısı olmasına rağmen erkeklere karşı utangaç. Nazlı, kız kardeşi Asu’ya düşkün, ailesinden uzakta kardeşine annelik yapıyor.

HAKAN KURTAŞ – DENİZ

Deniz adlı karakteri canlandıran Hakan Kurtaş, Sanatçı ruhlu, duygusal ve yetenekli Deniz; resim yapıyor, davul çalıyor, beste yapıyor. Her alanda yaratıcı ve yeni şeyler öğrenmeye aç oluşu ile mutluluk ya da depresyon dahil her duyguyu dorukta yaşıyor. Zeki kadınlara karşı özel bir ilgisi olan Deniz, ilişkilerinde sadık ve dürüst olmayı seviyor.

NECİP MEMİLLİ – HAKAN

Hakan adlı karakteri canlandıran Necip Memilli, Nilüfer’in kocası olan Hakan, kendine güvenen, tuttuğunu koparan biri. Ferit’le Nilüfer’in yolları ayrılınca da harekete geçmiş ve Nilüfer ile evlenmiştir. Ferit’e takıntısı olan Hakan onlara rakip olan büyük bir şirketin patronudur.

ÖZNUR SERÇELER – FATOŞ

Fatoş adlı karakteri canlandıran Öznür Serçeler, Deli dolu, güzel, neşeli, cıvıl cıvıl biri olan Fatoş, insan ilişkileri iyi, sabırlı ve alttan almayı bilen eğlenceli bir kadın. En büyük hayali zengin bir koca bulmak olan Fatoş tüm hayallerine ancak bu şekilde kavuşacağını düşünüyor.

İLAYDA AKDOĞAN – ASUMAN

Asuman adlı karakteri canlandıran İlayda Akdoğan, Güzel, kıskanç, hırslı, zekasını kötü yönde kullanmaya meyilli bir genç kız olan Asuman, ablası Nazlı’yı sever ama bir yandan da delicesine kıskanır. Zengin bir koca bulmak için her şeyi yapabileceğini düşünen Asuman kötü olmaktan asla korkmayan, etrafında kendi gibi gözü yüksekte olan arkadaşlarıyla takılmaktan hoşlanıyor.

TÜRKÜ TURAN – ALYA

Alya adlı karakteri canlandıran Türkü Turan, Güzel ve başarılı olmak için uğraşan bir şarkıcı olan Alya, Deniz’in ayrılmaya çalıştığı eski sevgilisi. Deniz’i çok seven Alya onun değişken tavırlarından dolayı bozulan dengesi sebebi ile depresif ve ne yapacağı belli olmaz tavırlara sahip.

ALARA BOZBEY – NİLÜFER

Nilüfer adlı karakteri canlandıran Alara Bozbey, Demir ve Deniz’in kız kardeşi olan Nilüfer, ailenin problem çocuğudur. Doğumu sırasında annesi ölmüş babası tarafından sevilmediğini düşünerek büyüdüğü için şımarık ve kaprisli bir kız olmuştur. Gençliğinden beri Ferit’e aşık olmasına rağmen o’nu elde edemeyince şirketin hırslı çalışanı Hakan’la evlenmiştir.

BALAMİR EMREN – ENGİN

Engin adlı karakter canlandıran Balamir Emren, Genç, yakışıklı, sevimli biri olan Engin, Ferit ve Deniz ile aynı lisede okumuştur. Şirketin Finans konusundaki en yetkili kişidir. Çok çapkın, deli dolu, gözüpek, aklından geçeni söyleyiveren Engin, Başarısını çalışkanlığına ve zekasına borçludur.

BERK YAYGIN – TARIK

Tarık adlı karakteri canlandıran Berk Yaygın, Ferit’in şoförlüğünü yapan Tarık, Ferit’in titiz ve takıntılı olduğu bilir ve onun için her şeye hassasiyet gösterecek kadar dikkatli bir sağ kolu oluyor. Tarık hiç beklemediği anda Fatoş’a aşık olacaktır.

ÖZLEM TÜRAY – İKBAL

İkbal adlı karakteri canlandıran Özlem Türay, Ferit’in asistanı olan İkbal, yıllarca babasının asistanlığını yapmıştır. Ferit ile İkbal arasındaki sonsuz güven ilişkisi İkbal’in de Ferit’in mutluluğu için canla başla çalışmasını sağlar. Yıllar içinde İkbal aile içerisinde de kabul görerek saygı duyulan biri haline gelmiştir.

ALİHAN TÜRKDEMİR – BULUT

Bulut adlı karakteri canlandıran Alihan Türkdemir, Demir ve Zeynep’in biricik oğulları Bulut, neşeli, zeki, yaşından çok daha olgun, sevimli ve fırlama bir çocuktur. Şımarık değil fakat ailesinin onu ne kadar sevdiğini biliyor ve yeri geldiğinde bu ilgiyi manipüle edebiliyor.

YEŞİM GÜL – LEMAN

Leman adlı karakteri canlandıran Yeşim Gül, Ferit’in annesi Leman ailede birleştirici konumundadır.

IRMAK ÜNAL – ZEYNEP

Zeynep adlı karakteri canlandıran Irmak Ünal, Ferit ‘in kız kardeşi ve Demir’in karısı olan Zeynep; çocukluğundan beri aşık olduğu ve beraber büyüdüğü Demir ile evlenmiş. Enerjik, neşeli ve hassas ruhlu bir kadın.

MERT YAVUZCAN – DEMİR

Demir adlı karakteri canlandıran Mert Yavuzcan, Demir, Ferit’in çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda da eniştesi. Ne Ferit kadar keskin hatları olan ne de Deniz kadar duygusal olan Demir, eşi Zeynep’e aşık.

Dolunay Oyuncuları

Dolunay İlk Fragmanı