arama

Çukur 7. Bölüm Yüksek Kalite HD İzle – Bölümde Yaşananlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Çukur 7. Bölüm Yüksek Kalite HD İzle

Çukur 7. Bölüm Yüksek Kalite HD İzle – Bölümde Yaşananlar – Türkiye’de Show TV ekranlarında çukur yedinci bölüm yüksek kalitede izle,  yazımızı okumaya devam edin.

Türkiye şehirleri arasında yer alan İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Aile olarak bilinen Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kurallarından dikkat çekeni ise uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir birleşim ve grup ortaya çıkması ile mevcut bir düzen bozulur. Koçovalılar ailesinin tam pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur mahallesine geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur mahallesini ve ailesini arkasında bırakarak sonunu düşünmediği bir hayata dalmıştır. Dizide karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur mahallesindeki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir? Sorusu ise yanıt bulmayı bekleyen en önemli detaylardan biridir.

Çukur 7. Bölümde Yaşananlar