arama

Centra Coin Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla Centra Nasıl Alınır

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Centra Coin Nasıl Alınır

Centra Coin Nasıl Alınır – Kredi Kartıyla Centra Nasıl Alınır – Dolar bazında yükselme yaşayan centra coin nasıl alınır, kredi kartıyla centra nasıl alınır sorularının cevabını vermekteyiz.

Centra coin, CTR simgesine sahip bir alt coindir. Marketcap değeri ise $56.379.684 USD’dir. Pazar payına göre yüksek olan centra coin nasıl alınır konusunu sizle paylaşmaktayız. 24 saatlik hacmi ise $20.148.600 USD olarak bilinmektedir. Şuan için Binance ve etherdeltadan sitelerinden alınabilen centra coin, yeni yıla yatırımcılarını sevindirebilir. Centra, ayrıca coinmarketcup üzerinden de satışa sunulmaktadır.

Centra coin orijinal sitesi: https://www.centra.tech/

Centra coin şuan : $0,829113 USD (42.05%)  – 0.00004259 BTC (36.90%)  – 0.00115899 ETH (37.37%) olarak bilinmektedir.

Kredi Kartıyla Centra Nasıl Alınır

Kredi kartıyla centra coin nasıl alınır konusunda sizlerin güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayacağız. Çünkü İnternet üzerinde yer alan bazı kötü niyetli sayfalar bulunmaktadır. Bu sayfalar sizlerin bilgilerini kaydetmekte ve ilerleyen zamanlarda kullanmaktadırlar. Kötü durum ile karşılaşmamak için sizlere vereceğimiz kredi kartıyla centra alma sitelerini tercih etmenizi öneriyoruz.

Binance Üzerinden Kredi Kartıyla Centra Almak

İlk olarak Binance üyeliğimizi oluşturmamız gerekiyor. Çünkü Binance SSL sertifikası ile korunmakta ve 256 Bit şifreleme türünde olduğu için güvenilir bir İnternet sitesidir. Borsa üzerinde ise çok fazla yatırımcının kullandığı ve güvenilirliği ile ünlü bir yerdir.

Üyeliğimizi oluşturduktan sonra market üzerinden centra coin sekmesine gelmeniz gerekiyor. Bu sekme üzerinden ne kadar centra coin alacaksak bunu kredi kartıyla centra coin almak ile tamamlayacağız. Market üzerinden seçimimizi yaptıktan sonra ödeme işlemlerinde kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra mutlaka 3D Secure tikini işaretlemeyi unutmayınız.

Etherdelta üzerinden Kredi Kartıyla Centra Coin Almak

Binance sitesinde olduğu gibi ilk olarak Etherdelta sitesine üye olmamız gerekiyor. SSL sertifikası ile korunan bu İnternet sayfası ise şifrelerinizi 128bit şifreleme türü ile koruyor. Gizliliğe önem vererek çeşitli politikalar gereği hiçbir bilginiz paylaşılmıyor.

Üyelik oluşturulup, onaylandıktan sonra BUY COİN kısmına gelip centra coin kredi kartı ile almak konusunun ilk adımını atmış oluyorsunuz. İkinci adımda ise istediğiniz kadar centra coin ekleyerek siparişe devam ediyorsunuz. Sipariş sonu ödeme kısmında kredi kartıyla centra almak işleminizin son adımına gelmiş bulunuyorsunuz. Gerekli bilgileri girdikten sonra işleminizi kolayca halledebilirsiniz.