arama

canan karatay vikipedi kimdir nereli yaşı kilosu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Canan Karatay kimdir , canan karatay nereli, canan karatay hakkında bu yazımızda bu bilgileri bulabilirsiniz.

Son zamanlarda yaptığı açıklamalarla gündemden hiç düşmeyen Canan Karatay, özellikle şeker ve zararla ilgili yaptığı açıklamalarla tıp dünyası tarafından eleştirilere maruz kalan Kalp ve iç hastalıkları profesörü, İstanbul Bilim Üniversitesi İç Hastalıkları ve kardiyoloji ana bilim dalları eğitim üyesi ve İstanbul bilim Üniversitesi eski rektörü ve kalp ve iç hastalıkları uzmanıdır. 2 Mart 1943 doğumlu olan ve şuan 73 yaşında olan Canan Karatay, şuan Florence Nightingale hastanesinde görevini sürdürmektedir.

Canan Karatay yaşı itibari ile birçok kesim tarafından saygı görmesine karşın, yaptığı açıklamalar ile de oldukça tepki çekmektedir. Özellikle meslektaşlarının ağır eleştirilerini alan Canan Karatay, İstanbul Tabipler Odası tarafından mahkemeye verilmiş ancak mahkeme tarafından takipsizlik kararı verilmiştir. Canan Karatay yaşı ve deneyimleri ile günümüz tıp dünyasına ve insanlarına çok faydalı bilgiler sunmaktadır. 

Diyet ve sağlıklı beslenme konuları ile ilgili dört ayrı kitabı bulunan doktor, birçok televizyon programlarına katılarak da halkı bilgilendirmek ve bilinçlendirmektedir. Çeşitli konferanslarla da Türkiye’nin her yerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Canan Karatay Resimleri

Prof. Dr. Canan Karatay’dan yeni açıklama: ‘Primum nil nocere’

canan karatay vikipedi

Canan Karatay'dan ilginç öneri!

canan karatay kimdir

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.