arama

Burstcoin Nedir Nasıl Alınır Kredi Kartıyla Burstcoin Nasıl Alınır

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Burstcoin Nedir

Burstcoin Nedir Nasıl Alınır Kredi Kartıyla Burstcoin Nasıl Alınır – Sabit Diskleri kullanarak madencilik yaptıran burstcoin nedir, nasıl alınır ve kredi kartıyla burstcoin nasıl alınır? Sorularının cevabını vermekteyiz.

Burstcoin, coin piyasasına girdiği andan itibaren blok zincir ile üretildi, bu da işlemlerin askeri şifrelenmesi ile güvence altına alındığını göstermektedir. Burstcoins neredeyse var olmayan ücret karşılığında dünyadaki her yere kolayca gönderilebilme özelliğine sahiptir. Artık yavaş ve pahalı bankalara ihtiyacımız kalmamıştır. Kullanıcı ağına göre yönetilme fonksiyonuna sahip ve fiyat para birimlerinden farklı olarak hükumetler, finansal kuruluşlar veya tek bir varlık tarafından değiştirilemez. Kısa vadede kripto paralar düşerken yatırımcısının güveni ile ciddi oranda değerini korudu ve şimdi hızlı bir çıkış yakaladı.

Marketcap değeri : $116.355.962 dolardır.

Burstcoin an itibariyle 24.12.2017 11:24 tarih ve saatinde : $0,064630 USD olarak bilinmektedir.

Orijinal İnternet sayfası: https://www.burst-coin.org/

Burstcoin tanıtım forumu: https://forums.burst-team.us/

Burstcoin Cüzdanı

Burstcoin saklama cüzdanı olarak github: https://github.com/dawallet/burstwindowswallet

İndirdiğiniz cüzdan dosyasını bir klasöre açın. İçindeki BurstWallet.exe dosyasını çalıştırın ve işte cüzdan giriş ekranı ile karşı karşıyasınız.

Burstcoin Nasıl Alınır

Burstcoin nasıl alınır konusunda Türk borsalarında aktif olarak yer alan btcturk üzerinden burstcoin alabilirsiniz.

Btcturk Burstcoin Nasıl Alınır

Btcturk, coin borsaları üzerinde Türkiye’de en çok kullanılan ve güvenilir bir İnternet sayfasıdır. Burstcoin Nasıl Alınır konusunda ise sizlere yardımcı olmaktadır. Sisteme üyelik bilgilerimizi doğru girdikten sonrasında işlemlere başlamadan önce bizden istenilen fotoğrafı göndermemiz gerekiyor.

Market sekmesi altından Burstcoin sekmesine tıklayarak ilerleyiniz. Ardından arama bölümüne burstcoin yazarak gelen coin üzerinden Buy seçeneğine tıklayarak ilerleyin. Buy BURST kısmına geldikten sonrasında alacağınız coini yazarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Burstcoin Nasıl Alınır

24 saatlik volum değeri $47.576.000 USD olan burstcoin kredi kartıyla nasıl alınır? Sorusunun cevabını sizlerle paylaşmaktayız.

Binance üzerinden Kredi Kartıyla Burst Coin Nasıl Alınır

Binance, coin borsaları üzerinde en çok kullanılan ve güvenilir bir İnternet sayfasıdır. Burst coin kredi kartıyla almak konusunda ise sizlere yardımcı olmaktadır. Siteye üyelik bilgilerimizi doğru girdikten sonrasında işlemlere başlamadan önce bizden istenilen fotoğrafı göndermemiz gerekiyor. Fotoğrafta kimliğimiz, bir a4 kağıdına istenilen yazıyı yazmak ve selfie çekinir gibi yüksek kalitede bir kare yakalamanız gerekiyor.

Funds sekmesi altından Deposits Withdrawals sekmesine tıklayarak ilerleyiniz. Ardından arama bölümüne enjin coin yazarak gelen coin üzerinden Buy seçeneğine tıklayarak ilerleyin. Buy BURST kısmına geldikten sonrasında alacağınız coini, kredi kartıyla burst coin almak ile tamamlayacaksınız.