arama

Birand Tunca Kimdir Vikipedi Yaşı Boyu Kilosu Nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Birand Tunca Kimdir

Birand Tunca Kimdir Vikipedi Yaşı Boyu Kilosu Nedir – Aşk Laftan Anlamaz projesiyle televizyon ekranlarına çıkan Birand Tunca Kimdir, vikipedi yaşı boyu ve kilosu nedir sorularının cevaplarını sizinle paylaşmaktayız.

Birand Tunca, 05.10.1990 tarihinde Türkiye ülkesinin İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Tunca, sinemacılık ve oyunculuk kariyeri hedefleyerek ilerlemiştir. İlkokul, orta okul ve liseyi bitirdikten sonrasında ünlü üniversitelerden olan Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlerleyen yıllarda ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Bison karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Bir diğer projeleri ise Babam ve Ailesi dizisidir.

Son zamanlarda ise Türk televizyonlarının bilinen ve sevilen kanalı olan Show Tv’de yayınlanan; başrolü Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinin kadrosunda yer almıştır. Dizide, Emre adlı karakteri canlandırmaktadır.

Birand Tunca Yaşı Boyu Kilosu

Birand Tunca, 2017 yılına göre 1990 doğum yılı baz alınarak 27 yaşındadır. Tunca, 1.87m boyunda ve 76 kg ağırlığındadır.

Birand Tunca Instagram Twitter

Birand Tunca (@birandtunca) * Instagram photos and videos

108.4k Followers, 221 Following, 114 Posts – See Instagram photos and videos from Birand Tunca (@birandtunca)

Birand Tunca Fotoğrafları

Birand Tunca Kimdir

Birand Tunca Kimdir

Birand Tunca Oynadığı Diziler

Birand Tunca Oynadığı Diziler