arama

Bahtiyar Ölmez 4. Bölüm İzle – Bölümde Yaşananlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Bahtiyar Ölmez 4. Bölüm İzle

Bahtiyar Ölmez 4. Bölüm İzle – Bölümde Yaşananlar – Türkiye televizyonlarının yeni dizilerinden biri Bahtiyar Ölmez 4. Bölümünü yayınladı. Bölümde yaşananları izlemek için yazımızı okumaya devam edin.

Bahtiyar Ölmez 4. Bölüm Yaşananlar;

Bahtiyar Ölmez, hiçbir şeyin benzeri kendisi değildir sloganıyla gün yüzüne çıktığı 4.bölümünde sitemiz üzerinden Youtube aracılığıyla izleyebilirsiniz. İşte;

Bahtiyar Ölmez 4. Bölüm

Bahtiyar Ölmez Dizi Oyuncuları

Yetkin Dikinciler-Bahtiyar Ölmez

Kısa yoldan zengin olup etrafındaki bütün her kesimden herkese yardım etmek ve ailesiyle birlikte zengin hayatı yaşamak Bahtiyar’ın en büyük hayalidir. Mezar taşı satan babasının mermerci dükkanında çalıştıktan sonra cenaze arabası şoförlüğüne girmiştir.

Hande Subaşı-Aylin

Aytekin abinin kızı rolündedir. Oldukça güzel olduğu kadar da gururuna düşkündür. Gururu için yapmayacağı şey yoktur. Oldukça çok inatçı ve kararlıdır. Aytekin abinin kızı olması kimsenin ona yaklaşamayacağı anlamına gelmektedir.

Güven Hokna-Latife Çakar

Rıfat’ın annesidir. Çok ama çok huysuzdur. Unutkanlık sorunu yaşamaktadır. Oğlu Rıfat’ı bile kimi zaman tanımadığı olmuştur. Kimi zaman Tahir ve Aylin’i de unutup, “kim bunlar” diye sorar. Bütün olaylara karışarak düşüncelerini yansıtır ve ortalığı karıştırır.

Orhan Aydın-Aytekin Yavuz

Yeraltı dünyasının baronu olarak dizide oynamaktadır. Prensip sahibidir. Oğlu vaktiyle baskılarına dayanamamış intihar etmiştir. Bunu Aylin’den başka kimse bilmez. Kimsenin bilmesine de izin vermez. Fuat’ı bırakıp Rıfat’la evlendiğini öğrendiğinde tepkisi sadece “hayırlı olsun”dan ibarettir.

Serkan Kuru-Fuat

Fuat karakteri Serkan Kuru dizide, silah kaçakçılığıyla yer altı dünyasında kendine yer edinmiştir. Hiçbir kuralı yoktur. Rıfat’ı ortadan kaldırdığında Aytekin abinin kendisine icazet vereceğini ve yeraltı dünyasında hakimiyet kuracağını düşünür. Aytekin abinin yanında büyümüştür.  Aylin’i uzun süre kandırmayı başarmıştır ancak Aylin’i aldatırken yakalanınca ortalık tamamen karışıp, ilişkileri bitmiştir.

Semih Öztürk-Caner

Dizide Fuat karakterinin kardeşidir. İyi eğitim almış yakışıklı, abisinin aksine çok nazik ve kültürlü bir delikanlıdır. “Fuat’ın kardeşi” olarak anılmaktan hiç hoşlanmaz. Mafya aleminden tamamen nefret eder. Özgürlüğüne düşkündür.  Nuran’la kurduğu ilişki yüzünden onu Baba Rıfat rolü oynayan Bahtiyar Ölmez ile karşı karşıya getirecektir.

Diziye ait diğer bölümler ise şöyle;

Bahtiyar Ölmez 1. Bölüm

Bahtiyar Ölmez 2. Bölüm

Bahtiyar Ölmez 3.Bölüm