arama

Ayhan Kökmen Kimdir Vikipedi Okulu Yaşı Boyu Kilosu Nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Ayhan Kökmen Kimdir

Ayhan Kökmen Kimdir Vikipedi Okulu Yaşı Boyu Kilosu Nedir – Öldürülen Ayhan Kökmen kimdir, okulu yaşı boyu ve kilosu nedir? sorularının cevabını sizlerle paylaşmaktayız.

Ayhan Kökmen, İzmir’in Ödemiş ilçesinde 2014 yılından beri okul müdürlüğü görevini sürdürmekteydi. Okulundaki öğrencileri ile idari bir ilişkisi bulunuyordu. Fakat son zamanlarda bir iki öğrenciden çeşitli tehditler almaktaydı. Bu durum ilk başta diğer öğrencilerinde canını sıkmakta ve ailesi için de kötü bir durum oluşturmaktaydı. Yaşanılan bu kötü olaylar sonrasında ise Kökmen, kendi lisesinde okuyan 2 öğrenci tarafından öldürüldü.

ayhan kökmen kimdir

ayhan kökmen kimdir

Ayhan kökmeni öldüren öğrenciler

İ.P. ve U.C. isimli öğrencilerin okulda yapılacak veli toplantısı öncesi okul müdürü Ayhan Kökmen ile tartıştığı biliniyordu. Bunlara ek olarak da yanlarında getirdikleri av tüfeğiyle müdürü vurdukları öğrenildi.

Ayhan kökmen öldürüldü, yaşanılan bu acı olayın ardından okuldan kaçan İlhami P. ve Uğurcan Y.’nin jandarma karakoluna giderek teslim oldukları ve olayı tamamen açık bir şekilde itiraf ettikleri bildirildi.
Okul müdürünü öldüren saldırgan öğrencilerin jandarma karakolundaki sorguları devam ediyor.

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlkokulunda aktif olarak öğretmen olarak görev yapan Ayhan Kökmen eşi, Ayşe Ümmü Kökten, eşinin hastaneye kaldırıldığını öğrenip, Ödemiş Devlet Hastanesi’ne koştu. Eşinin öldüğünü öğrenen Ayşe Ümmü Kökten büyük üzüntü yaşayarak, kendini kaybetti.

ayhan kökmeni öldüren öğrenciler

ayhan kökmeni öldüren öğrenciler

Ayhan Kökmen Okulu Yaşı Boyu Kilosu

Ayhan Kökmen, okulu Ödemiş Kaymakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi olarak bilinmektedir. Yaşı, boyu ve kilosu hakkında net bir bilgi bilinmemektedir.

ayhan kökmen vikipedi okulu yaşı boyu kilosu

ayhan kökmen vikipedi okulu yaşı boyu kilosu