arama

Arif V 216 Oyuncu Kadrosu – Arif V 216 Film Fragmanı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Arif V 216 Oyuncu Kadrosu

Arif V 216 Oyuncu Kadrosu – Arif V 216 Film Fragmanı – Cem Yılmaz’ın yeni filmi olan Arif V 216 Oyuncu Kadrosunu ve Arif V 216 Film Fragmanını sizinle paylaşmaktayız.

Arif V 216, Cem Yılmaz için önemli bir film projesidir. Çünkü daha önce yayınlanan AROG ve GORA filmlerinde izleyicinin oldukça fazla gülmesine ve eğlenmesine neden olmuştu. Arif V 216 filminde de aynısını planlıyor. İşte efsanevi oyuncu kadrosu;

Cem Yılmaz: Filmde, Arif rolünü üstlenecek. Önceki projelerinde canlandırdığı karakter olarak aklımıza kazındığı için herhangi bir kuşku oluşturmamak adına bu karakteri devam ettiriyor. Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 tarihinde doğmuş ve 44 yaşındadır. Oyunculuk ve komedyenlik konusunda Türkiye ülkesinde tanımayan herhangi bir vatandaş bulunmamaktadır.

Ozan Güven: Filmde, 216 rolünü üstlenecek. Cem Yılmaz ile yakın arkadaşlığı bilinen Güven, yeni proje olan Arif V 216 filminde 216 robot rolüne can verecek. Ozan  Güven, 18 yıllık kariyerine 15 farklı film sığdırmış usta bir oyuncudur. Film’de eğlendirirken bilgilendirmeyi de eksik etmeyeceğini umuyoruz.

Özkan Uğur: Filmde, Garavel rolünü üstlenecek. GORA ve AROG filmlerinde de aynı rolü canlandırmıştı. İzleyicilerin akıllarındaki algıyı bozmamak adına Cem Yılmaz, Özkan Uğur’u Garavel rolünde oynatacak. Özkan Uğur ise, 30 yıllık kariyerine 14 farklı film sığdırmıştır. Türkiye ülkesinde bilinen bir oyuncudur.

Özge Özberk: Filmde, Ceku rolünü üstleniyor. GORA ve AROG filmlerinde aynı karakteri canlandırdı. Algı konusunda filme daha farklı bir ilgi sunuluyor. Bu ilgiye yönelik de Özge Özberk, Ceku rolünde oynayacak.  Özberk, 13 Ağustos 1976 tarihinde İstanbul’da doğdu. 23 yıllık oyunculuk kariyerinde 17 Film ve Dizi de rol üstlendi.

Filmde rolü henüz belli olmayan kişiler ise: Farah Zeynep Abdullah, Zafer Algöz, Kerem Alışık, Seda Bakan, Mert Fırat, Ediz Hun, Mustafa Sandal, Çağlar Çorumlu, Can Yılmaz, Ahu Yağtu, Zeynep Kankonde, Tuncay Beyazıt, Özgür Emre Yıldırım, Kubilay Aka adlı kişilerdir.

Arif V 216 Film Oyuncuları

Arif V 216 Film Oyuncuları

Arif V 216 Yönetmeni;

Kıvanç Baruönü: 11 Ekim 1969 tarihinde Türkiye’nin Zonguldak şehrinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Türkiye’nin Zonguldak şehrinde tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’ne girdi. Buradaki eğitimlerini tamamladıktan sonra bir süre kendini geliştirmek için köşesine çekildi. Bir süre sonra televizyon programcısı olarak bilinen Savaş Ay’ın hazırlayıp sunduğu A TAKIMI isimli haber programında danışman ve görsel yönetmen olarak çalışmada bulundu. Ek olarak “Dansöz” ,“G.O.R.A”, “Kelebeğin Rüyası” filmlerinde yönetmenliği üstlendi. Bu filmler sonrasında ise sinema filmi yönetmenliğine başladı. 2014 ylında Patron Mutlu Son İstiyor, 2015’te Kocan Kadar Konuş, 2016’da ise Kocan Kadar Konuş:Diriliş ve Görümce filmlerini çekti. Yeni projesi ise Arif V 216 filmidir.

Arif V 216 Senaristi;

Cem Yılmaz:  23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul şehrinde doğdu. 2017 yılına göre 44 yaşında olan Yılmaz, yapmış olduğu projeler ile Türkiye başta olmak üzere diğer tüm Avrupa ve Asya ülkeleri tarafından bilinmekte ve sevilmektedir. Yeni projesi olan Arif V 216 senaristliğini üstlenmiştir.

Arif V 216 Müzisyeni;

Fransız uyruklu Daft Punk adlı kişi Arif V 216 filminin müzisyeni olarak bilinmektedir.

Filme Ait Diğer bilgiler ise:
Yapımcı: CMYLMZ Fikirsanat
Türk dağıtımcı: Mars Dağıtım olarak biliniyor.

Arif V 216 Film Fragmanı