arama

Ağaoğlu Yusuf ve Abdüş transferinde son noktayı koydu

Ağaoğlu Yusuf ve Abdüş transferinde son noktayı koydu
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Ekonomik sıkıntılar yaşayan bordo-mavili yönetim iyi bir teklif gelmesi durumunda Süper yetenekleri satmak istiyor. Ancak camianın önemli isimleri farklı düşünüyor.

// Osman BAŞKIR // Özel // Bu kişilere göre; Yusuf ve Abdülkadir Ömür en ez 1 yıl daha kalmalı. Trabzonspor’a şampiyonluk kazandırıp omuzlarda Avrupa’ya yolcu edilmeli.

30 MİLYON EURO’DAN AŞAĞI OLMAZ

TRABZONSPOR’UN 2 gözbebeği Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’ün satılmaları konusunda 2 farklı görüş ortaya çıktı. Ekonomik sıkıntılar çeken yönetim, genç yıldızlara 30 milyon Euro ya da üzerinde bir teklif gelmesi durumunda satmak istiyor. Ancak kulübe mali destek sağlayan ve camianın önemli isimleri ise bu satışa karşı çıkıyor. Bu isimlere göre Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’ün Trabzonspor’da misyonunu tamamlamadı..

SEVİLLA VE LİVERPOOL ISRARLA İSTİYOR

AYNI isimler, genç yeteneklerin en az 1 yıl daha bordo-mavili takımda kalmasını istiyor. Bunun gerekçesini ise şöyle açıklıyorlar: Trabzonspor gençleriyle iyi bir çıkış yakaladı. Gelecek sezon Yusuf ve Abdülkadir Ömürlü takım rahatlıkla şampiyonluğa oynar. Kalsınlar. Bizi şampiyon yapsınlar. Biz onları omuzlara alır Avrupa’ya yolcu ederiz. Abdülkadir Ömür için Liverpool, Yusuf Yazıcı için ise Sevilla oldukça ısrarcı. (karadenizgazete)

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.