arama

Abiye Topuz Saç Modelleri 2016

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

En Güzel Abiye Topuz Saç Modelleri

Her zaman bakımlı ve şık görünmeyi seven kadınlar için düğün, davet özel kutlamalarda şıklıklarına şıklık katma istekleri oldukça fazladır. Her kadının güzel görünmek kadar bakımlı bir hava vermeyi ve yıllara meydan okur tavırları ile de ilgi odağı olmayı sever. Bu gibi durumlarda giysileri için ayrı bir özen gösterirken saçları da bir o kadar önemlidir.
Saç yaptırma konusunda kıyafetine uygun bir modeli seçerken kuaförünün yönlendirmesine de güvenen kadınlar bu senenin tren saç uygulamalarını yaptırarak herkesten değişik olmak ve bulunulan ortama damgasını vurmak isterler. Özellikle 2015 yılında bayanların rahatlıkları ön planda tutulmuş olup yapılan saç modelleri basit ama etkili doğal dalgalı, örgü detaylı, maşalı, dağınık ama asil, rahat ama kibar tarzlardır. Abiye kıyafetlerle şık görünmenin en güzel yolu abiye topuz uygulamaları ile bütünlük sağlamaktır.
Abiye saçlarda rahatlığı açısından saçlara yapılan maşa ile yapılarak oluşturulan dağınık topuz modeli hareketli ve gösterişli bir hava sağlar. Makyaj kıyafet ve saçların uyumu ile bir bütünlük sağlamak mümkün.
Sıradanlıktan uzak değişik hareketler katılarak yapılan abiye saç topuzları bu senenin trendleri arasında olmaktadır.
Yine abiye topuzun yanı sıra saçına da kendi tarzını yansıtmak isteyen bayanların tarzı da saç örgülerinden oluşan abiye saç topuzlarıdır. Önden başlayıp arkaya doğru yapılan saç örgülerinin arkada topuz şeklinin verilmesi ile yapılan modellerdir.
Sadelikten vazgeçmeyen bayanların bu seneki abiye saç modelleri arasında sade ve rahat bir tarama ile oluşturulan dağınık topuzlar bu senenin trendleri arasındaki yerini almıştır.
Yüksek balerin topuzlar minimalist ve sadeliği seven bayanlar için hala modasını devam ettirmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.